Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido bildiğin Broggy ve Dorry gibi neredeyse. İlk gösterildiği anda heyvetine vurgu yapılmak için mi o kadar büyük çizildi yoksa sonraki çizimleri de bu kadar büyük olacak mı bilmiyorum ama ilk gözüktüğü andaki boyutunu ele alırsak bu adam Wb'nin 3 katı rahat var.

Kaido bildiğin Broggy ve Dorry gibi neredeyse. İlk gösterildiği anda heyvetine vurgu yapılmak için mi o kadar büyük çizildi yoksa sonraki çizimleri de bu kadar büyük olacak mı bilmiyorum ama ilk gözüktüğü andaki boyutunu ele alırsak bu adam Wb'nin 3 katı rahat var.
İlk resmi biraz abartı.

Şu Kid'in dövdüğü sahnede o kadar büyük görünmüyor.

İlk resmi biraz abartı.

Şu Kid'in dövdüğü sahnede o kadar büyük görünmüyor.
Bana da öyle geldi. Ve ilk gözüktüğü andaki haline dikkat et. Kaido'nun belden aşağısı düştüğü çukurun içinde daha :)

2.40'tan itibaren bakarsan düşmenin etkisiyle pert olmuş çöplerin yer seviyesinde olduğunu ve o Kaido'nun o seviyede kolunun olduğunu görüyorsun:

Bu çizim cidden abartı. Normal bir dev boyutu resmen. Sonraki hali Wb'nin 2 katına yakındır ama yine de.

Şöyle bir şey olsaydı fena mı olurdu:

Şu Tesoro birde demiyor mu Hasır şapkalar beni Doflamingo'u ezme zahmetinden kurtardı diye.
Sanki yapabilecek armut.

Doffy başkanın karşısında da böyle oturur.
http://img15.hostingpics.net/pics/956577Capturedcran20160517132244.png

Biri kral koltuğunda diğeri demir sandalye.
Doffynin uyanış gibi bir kozu olduğunu bilmeyen sallıyor işkembeden işte.Kraker de Dof diye beni yolladılar diyordu sonra öbür kıtaya uçtu.Doflamingo'yu gözükenden ibaret sanıyorlar ama adam Pandora'nın kutusu resmen.Kendi tayfası bile klon mevzusundan haberdar değilken bunlar boş laflar olarak kalıyor.

Doffynin uyanış gibi bir kozu olduğunu bilmeyen sallıyor işkembeden işte.Kraker de Dof diye beni yolladılar diyordu sonra öbür kıtaya uçtu.Doflamingo'yu gözükenden ibaret sanıyorlar ama adam Pandora'nın kutusu resmen.Kendi tayfası bile klon mevzusundan haberdar değilken bunlar boş laflar olarak kalıyor.
Gran Tesoro'da dövüşse ikisi yine şansı yok Tesoro'nun.

Zaten düz bedenine aldığı ilk G4 ile yamuldu. Fiziksel güç farkı bile acayip belli. Onu geçtim o heykel ile vuramaz bile Dof'a.

Ama işte film olunca Tesoro'a prestij için Dof'u kullanmış ekip.

Gran Tesoro'da dövüşse ikisi yine şansı yok Tesoro'nun.

Zaten düz bedenine aldığı ilk G4 ile yamuldu. Fiziksel güç farkı bile acayip belli. Onu geçtim o heykel ile vuramaz bile Dof'a.

Ama işte film olunca Tesoro'a prestij için Dof'u kullanmış ekip.
Film için şişiriyorlar işte karakterleri.Shiki gibi adamları da eziyorlar film pahasına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık