Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu ben Jinbei'yi sevmediğimden ölsün demiyorum ki zaten. Jinbei adamdır. Zaten ölürse de adam gibi mücadele edip ölmeli, karakter basit bir şekilde harcanmamalı dediğin gibi. Bana göre tayfaya uymayacak bir adam, tayfaya katılması iddialarının döndüğü şu noktada durumdan ancak bu şekilde kurtulabilir Oda zannımca. Ki bizim tayfadan olmayacaksa bile, müttefiklerden falan bir kaç tane sağlam feda sahneleri olması gerek yonkou arc sırasına gelinen şu sıralarda. Bu gibi noktalar beni Jinbei'nin öleceği doğrultusuna itiyor.
Çok ciddi ve tayfaya uymaz diyorsan ve mangakada böyle düşünüyorsa öldürebilir bence de.Zaten hep bir lordun bizim tayfaya katılması bana garip gelmiştir.Law bile katılmıyor ittifak kuruyorken.Düşün Law bence Jinbeiden güçlü bir adam değildir.O bile kabul etmiyor.Jinbei güçten çok dostluk ve saygıdan gelecek.Luffy güçlü olmadığından değil kendi güçlü olduğundan güce önem vermiyordur.

@RedTeroR Lucci'yi fazla küçümsüyorsun bence.Hem elit aile liderleri bence çok güçlü çıkacaklar.Bugün hemen hemen her seride öyleler.Tog mesela takipçileri biliyor diğerleri de farklı değil.Böyle adamlar gerçekten var dünyada o yüzden serilere koyuyorlar zaten.Dünyadaki karşılığı tabii maddi ve politik güçtür.

Yarın savaş açsa desek.
Bir tarafta Shanks diğer tarafta Dragon
Bir tarafta Marco ekibi diğer tarafta kedi köpek, ninja takıı
Bir tarafta Antik silah ağlayan prenses
Bir tarafta bi dünya sayamayacağım kadar müttefik
Ve tüm bunların yanına Cp0'ın başındaki adamın Lucci olduğunu aklına getir. Eee ne çıkacak ya Hükümetin içinden :D
Al bu arc bile Germa'da katılır ekibe yani kısaca kolay bi galibiyet olurdu.

Tabi ya en büyük ekiplerinin başı Luffy'nin iki yıl önce dövdüğü Lucci olmasa belki bi ihtimal verecem sana :hhh::hhh:
En büyük ekiplerinin cp9 olduğunu nereden çıkardın? Ayrıca Lucci bence küçümsenecek bir iradeye de sahip değil hacı.

En büyük ekiplerinin cp9 olduğunu nereden çıkardın? Ayrıca Lucci bence küçümsenecek bir iradeye de sahip değil hacı.
Neye sahip olursa olsun iki yıl önce bile dayak yemiştir olayı bitmiştir artı ne çıkacak başka Cp0'ın adamların eli ayağı olduğu açıkca belli ama sen illa çok çok büyük ekipleri vardır diyorsan sen bilirsin.

Benim seride gördüğüm bu valla.Et dağdan taştan daha sert gibi.Ayrıca buzdağını kesmek istemiyor ama Luffy e salladığı kılıç o.Tam güce yakın sallamıştır onu.Fil olayı zaten kurmaca.Momo öne atılacak diye acı çekiyor gibi gösterdi mangaka.1000 yıllık fil top güllesinden mi etkilenecek.O filin derisi Sakazukinin lavına dayanır.
Nasıl tam güç aga. Serideki hemen hemen tüm dövüşçüler sağlam saldırı yapacağı zaman teknik ismi söyler. Mihawk öylesine kılıcı sallıyor işte. Üstelik Akainu filin direk içinden geçer :/

Neye sahip olursa olsun iki yıl önce bile dayak yemiştir olayı bitmiştir artı ne çıkacak başka Cp0'ın adamların eli ayağı olduğu açıkca belli ama sen illa çok çok büyük ekipleri vardır diyorsan sen bilirsin.
Nasıl bitiyor olayı? İki yıl önce Luffy'de birilerinden dayak yedi ama işi bitti mi ? Lucci ile Luffy'nin dövüşüde Luffy'nin en denk dövüşlerinden biridir bence. Lucci ki şimdi de CP0 komutanı olmuş.

Benim beklentim direk Kutsal Ejder içinden. CP0'da değil.

Nasıl tam güç aga. Serideki hemen hemen tüm dövüşçüler sağlam saldırı yapacağı zaman teknik ismi söyler. Mihawk öylesine kılıcı sallıyor işte. Üstelik Akainu filin direk içinden geçer :/
Wb için hiç teknik ismi söylenmedi mesela.Mangaka vuruşu veya tekniği biz anlayalım diye isimlendiriyor.Kılıç teknikleri için pek anlatıma gerek yok.sinsi sonson(zoro-kuma) gibi ani teknikler hariç.Bir de karakterleri işlediğinde veriyor saldırı isimleri.Mihawkı saklamak için vermemişte olabilir ama o saldırı dediğin kadar lakayıt bir saldıri da değil.
Mesajın son kısmı kişisel görüş ve mangakaya suç bulma.1000 yıllık bir deri bir iki top atışı ile ne hale geldi.Lav a bile dayanması gerekir şahsen.

@Millennium Wizard İşte bir kere Jinbei tayfaya katılıcam dediğinden dolayı öldürür diyorum, çünkü sağ kalırsa müttefik olarak ilerlemez tayfaya katılır. Bu yüzden ölmesi daha iyi olur diyorum zaten.

Hükümette amiral üstü adam vardır, bu da benim iddiam. Kong, goroseiler ve daha gösterilmeyen bilimum güçler dahil yonkoularla kapışacak bir kaç kişi çıkacaktır zannımca. Seride verilen izlenim gereği sondaki savaş için Luffy ve kocaman müttefik ekibini karşılayacak bir denge olması lazım. Ben amiralleri gördüğüm izlenim üzerinden ve bu iddiam yüzünden yonkoulara denk olarak göremiyorum.

Wb için hiç teknik ismi söylenmedi mesela.Mangaka vuruşu veya tekniği biz anlayalım diye isimlendiriyor.Kılıç teknikleri için pek anlatıma gerek yok.sinsi sonson(zoro-kuma) gibi ani teknikler hariç.Bir de karakterleri işlediğinde veriyor saldırı isimleri.Mihawkı saklamak için vermemişte olabilir ama o saldırı dediğin kadar lakayıt bir saldıri da değil.
Mesajın son kısmı kişisel görüş ve mangakaya suç bulma.1000 yıllık bir deri bir iki top atışı ile ne hale geldi.Lav a bile dayanması gerekir şahsen.
Aga zaten 1000 yıllık olduğu için derisi yaşlanmış eski gücü kalmamış. Direk mangaka Jack ağzından söyletiyor bize bunu. İster inan ister inanma. Üstelik top gülleleride baya baya işledi. Momo emir versin diye filin oyun yapması gibi bi durumu ilk defa senden duydum.

Aga zaten 1000 yıllık olduğu için derisi yaşlanmış eski gücü kalmamış. Direk mangaka Jack ağzından söyletiyor bize bunu. İster inan ister inanma. Üstelik top gülleleride baya baya işledi. Momo emir versin diye fikin oyun yapması gibi bi durumu ilk defa senden duydum.
Dediğin gibi de olabilir.Belki de orta yaşlı değilde baya baya yaşlıdır fil.O yüzden derisi güçsüzleşmiş olabilir.Ben agaca benzettim.100 yıllık agaç kabuklari ne kadar sert olur bilirsin belki.
Fil değil yav Mangaka momo için fili acı çektirtmiştir dedim.Kurgu için.Fillik bir durum yok yani.Yoksa dediğim gibi 1000 yıl yaşamış ada boyutunda filin acı çekmesi bana ilginç geldi.

Zoro Lucciyi yener :/

Sanji ve Zoro rakibini kolay bir şekilde yenmedi. Sadece en son tekniklerinin gücü çok fazlaydı. Fakat Kaku,Jyabura falan güldürmeyin yahu. Lucci ikisinin toplamından bile çok daha üstündü. Nihai tekniklerinin(Dj,ve asura) işe yarayacağını düşünmüyorum fazla.
Kaptanla diğer üyeler arasında her zaman uçurum olmuştur.
Mr 1 ve Croco
Vergo ve Dof
Marco ve WB

gibi örneklerden çıkarabilirsiniz Luffy ile Zoronun seviye durumunu bence.
Marco ile Rayleigh denk midir sana göre? Niye bunu sana soruyorum dersen, çıkarıma varmak zor değil tahmin edeceğin üzere. Roger ve WB'nin denk olduğu algısı var manga tarafından bilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık