Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaş konusu Shounen yüzünden öyle olabilir.Luffy ve Zoro koruyamazlarsa gözüme gözükmesinler diyorsun yani.Seri sonu çok ölen olacak yine aynı düşünür müsün ? Bak bu banko.Niye dersen çocuğa sonunu söylemiş bence baya bir ölüm var seri sonunda.Luffy olmazsa Zoro yada tam tersi.
Sona doğru Luffy'nin öleceği söylenir hep ama ben öyle olmayacağını düşünüyorum, büyük ihtimal Çakma Ace orda iyi duygu sömürüsü kasıp ölür yanını önemsiz Garp'ı ve Dragon'u da ekleriz yeterli olur. Tayfadan kimsenin ölmeyeceğini düşünüyorum çünkü Roger'in tayfası da hala sağ :bilmem:

İşte ölmeyeceği kesin olduğu için sürpriz olacak. Sonra epik replikler arasına girer. Nerede ölmesi gerektiğini seçtim Milenyum-kun. Kaido değil ki bu ölmez diyelim, ölür mü ölür :p
Jinbei bence görünüşü yüzünden pek sevilmiyor ama ben tavırlarını ve aklı başındalığını seviyorum.Açıkçası Lucci dövüşü gibi bir ölüm kalım dövüşüne girmeden ölürse yazık olur derim.Gücünü tam görmek isterim hep gücü vurgulanıyor zaten.

Sona doğru Luffy'nin öleceği söylenir hep ama ben öyle olmayacağını düşünüyorum, büyük ihtimal Çakma Ace orda iyi duygu sömürüsü kasıp ölür yanını önemsiz Garp'ı ve Dragon'u da ekleriz yeterli olur. Tayfadan kimsenin ölmeyeceğini düşünüyorum çünkü Roger'in tayfası da hala sağ :bilmem:
Ancak bir farkı unutuyorsun.Roger tayfası sağ ama onlar hükümete savaş açmadılar.Bizimkiler açacak.Bunlara rağmen o zaferin bu kadar kolay ve kayıpsız kazanılacağını mı düşünüyorsun ?

Jinbei bence görünüşü yüzünden pek sevilmiyor ama ben tavırlarını ve aklı başındalığını seviyorum.Açıkçası Lucci dövüşü gibi bir ölüm kalım dövüşüne girmeden ölürse yazık olur derim.Gücünü tam görmek isterim hep gücü vurgulanıyor zaten.

Ancak bir farkı unutuyorsun.Roger tayfası sağ ama onlar hükümete savaş açmadılar.Bizimkiler açacak.Bunlara rağmen o zaferin bu kadar kolay ve kayıpsız kazanılacağını mı düşünüyorsun ?
Şaka mı yapıyorsun bugün savaş açsa yarın kazanır :bilmem:

Yalnız op evreninde insan-veya hayvan her ne ise- eti dağdan taştan çok daha sağlam gösterildi.Mesela Wb deprem yumruğu ile adayı ne hale getiriyor ama koramiral direk darbeyi almasına rağmen bilincini kaybedip ağzından burnundan kan geliyor.Mr.1 kayayı doğruyor ama Zoro sadece yüzeysel kesiliyor gibi.

O yüzden buzdağı kesti hortumu da keser lafı havada kalıyor biraz.Tabi olabilir de bilmiyorum.
Mihawk o saldiriyi direk alsa veya kılıcı ile bloklasa bile geçmiş olsuna gelir.Basite indirgemeyin o saldırıyı.Adam 5 gün iki tane canavar ile dövüşmüş bir şey olmamış tek darbede şaftı kayıyor.
Hacı ama buz dağını kesmeye çalışmıyor. Öylesine kılıcı sallıyor pat dağ ikiye ayrılıyor. Özellikle hortumu kesmek için efor sarfetse bana gore kesin. Üstelik basit top darbeleriyle kımıl kımıl oynayan hayvan Mihawk'ın kılıcınin menzilinden kurtulamaz. Dof'un Oz'un bacağını alması gibi düşün.

Yahu ben Jinbei'yi sevmediğimden ölsün demiyorum ki zaten. Jinbei adamdır. Zaten ölürse de adam gibi mücadele edip ölmeli, karakter basit bir şekilde harcanmamalı dediğin gibi. Bana göre tayfaya uymayacak bir adam, tayfaya katılması iddialarının döndüğü şu noktada durumdan ancak bu şekilde kurtulabilir Oda zannımca. Ki bizim tayfadan olmayacaksa bile, müttefiklerden falan bir kaç tane sağlam feda sahneleri olması gerek yonkou arc sırasına gelinen şu sıralarda. Bu gibi noktalar beni Jinbei'nin öleceği doğrultusuna itiyor.

Hacı ama buz dağını kesmeye çalışmıyor. Öylesine kılıcı sallıyor pat dağ ikiye ayrılıyor. Özellikle hortumu kesmek için efor sarfetse bana gore kesin. Üstelik basit top darbeleriyle kımıl kımıl oynayan hayvan Mihawk'ın kılıcınin menzilinden kurtulamaz. Dof'un Oz'un bacağını alması gibi düşün.

Benim seride gördüğüm bu valla.Et dağdan taştan daha sert gibi.Ayrıca buzdağını kesmek istemiyor ama Luffy e salladığı kılıç o.Tam güce yakın sallamıştır onu.Fil olayı zaten kurmaca.Momo öne atılacak diye acı çekiyor gibi gösterdi mangaka.1000 yıllık fil top güllesinden mi etkilenecek.O filin derisi Sakazukinin lavına dayanır.

:D Bir dünya müttefikleri var kazanırlar tabii ama hükümet kolay teslim olmaz.Akainu nasıl kol bacak götürüyorsa bu adamlar da dünyadan silinirken yanlarında bazılarını götürür.Bence hüzünlü bir zafer olacak.Buruk olacak yani öyle düşünüyorum.
Yarın savaş açsa desek.
Bir tarafta Shanks diğer tarafta Dragon
Bir tarafta Marco ekibi diğer tarafta kedi köpek, ninja takıı
Bir tarafta Antik silah ağlayan prenses
Bir tarafta bi dünya sayamayacağım kadar müttefik
Ve tüm bunların yanına Cp0'ın başındaki adamın Lucci olduğunu aklına getir. Eee ne çıkacak ya Hükümetin içinden :D
Al bu arc bile Germa'da katılır ekibe yani kısaca kolay bi galibiyet olurdu.
Bence en güçlü düşmanlar Hükümet'ten çıkacak.
Tabi ya en büyük ekiplerinin başı Luffy'nin iki yıl önce dövdüğü Lucci olmasa belki bi ihtimal verecem sana :hhh::hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık