Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cavendish tarzı varsa oldukça uçuk güçte olur. Hakuba muhtemelen Cavendish'e tek atar. Zoro gidip 2.kişilik ile şuanki haline tek atsa amiral olur. Çift kişikten çok belki belli oranda güçlendiren birşey çıkabilir.
Çift kişilik mevzusu açıklanmadan herkes kendi düşüncesine ve beklentisine göre yorum yapıyor haliyle. Hani yazdığım konulardan yola çıkarak diyorum.. Zoro'nun içinde kendisinden daha büyük bir güç var bence. Zoro bu gücü kullanmayı öğrendiğinde ortalık toz duman.. Naruto ve bijuu meselesi diyorum bir nevi.

Şu da olabilir. Op'un bir filminde ejderha yuvası diye bir yer arıyor bizimkiler. İzledin mi bilmiyorum. Sadece 1000 yılda bir ortaya çıktığı için gerçek olduğu bile efsane haline gelmiş bir yerdi. Bu tarz bir yeri arıyor da olabilir. Yani ejderha yuvasını değil, bin yılda ortaya çıkacak bir yeri..
Mihawk olsa bacağını boydan boya yada enine kesmez miydi top atışı yapmak yerine ?
Buradan bile belli oluyor mesela Mihawk>Jack olduğu.

Peki aynı darbeyi Mihawk yese ne olurdu?
O gözlerle ve o gözlemle yemeyeceği için boşa sorulmuş bir soru tabii.Ama hadi yedi diyelim yoru ile kalkan yapardı muhtemelen kendine.Belki Hyouzu gibi hafiften hortumu da kesebilirdi.Suya düşerdi elbette ama meyve olmadığı için dibe çökmezdi.Gerisi ona kalmış.Rayleigh gibi yüzecek kondisyon varsa çıkar elbet su üstüne.

O gözlerle ve o gözlemle yemeyeceği için boşa sorulmuş bir soru tabii.Ama hadi yedi diyelim yoru ile kalkan yapardı muhtemelen kendine.Belki Hyouzu gibi hafiften hortumu da kesebilirdi.Suya düşerdi elbette ama meyve olmadığı için dibe çökmezdi.Gerisi ona kalmış.Rayleigh gibi yüzecek kondisyon varsa çıkar elbet su üstüne.
İlginç farklı düşünüyoruz demek ki.

Ovv en sevdiğim konu. :/ Oda'ya soruyorlar canavar 3'lüden en güçlüsü kim diye. Oda da 3'ü de eşit diyor. Sbs değil l, röportaj gibi bir şeydi. Madem illa eşit diyorsunuz, Sanji'yi de katın araya öyleyse. :/ Mangaka bu ikisini sürekli yarıştırıyor, sürekli birbirlerine güç konusunda laf çakıyorlar. Asıl Zoro=Sanji denilmesi lazım ama Sanji fanları o kadar da fan değiller anlaşılan. :/

Zoro kenarda kıyıda laylaylom elemanlarla dövüşe dövüşe ileride dünyanın en güçlüsü olacak. :( Mihawk'ı da yendi mi otomatikten zirve oluyor zaten. :S
Üçüde eşit dediğini ilk defa senden duydum. Var mı bir kaynak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık