Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Su sahnede smoker'in morgan gibi halkina kotu davranacagini sonrada luffy tarafindan dayak yiyecegini dusunmustum.Kıza para verince sasirmistim. Aradan yillar gecti Smoker herkesten küsküyü yedi bi luffy'den yemedi.Gerci adamin dovdugu tek bilindik karakterde luffy :/
Su kizda belki ileride cikar Koala gibi

Su sahnede smoker'in morgan gibi halkina kotu davranacagini sonrada luffy tarafindan dayak yiyecegini dusunmustum.Kıza para verince sasirmistim. Aradan yillar gecti Smoker herkesten küsküyü yedi bi luffy'den yemedi.Gerci adamin dovdugu tek bilindik karakterde luffy :/
Smoker'ın eski sesi ve tipi şimdikine kıyasla daha bir orijinal ve hoştu, iki yıl sonrasında tasarımların %80'i kötüye gitmiş resmen..

Oda Smoker'ı 2 yıl sonra bir Amiral adayı gibi karşımıza çıkarabilirdi. Amirale yakın güçte yapabilirdi. Hikaye açısından da iyi olurdu.

Fakat sanırım güç olarak bir rol vermeyecek Smoker'a. Kafasında başka planlar var onunla ilgili.

berserk92

Ufak bir teoride bulunacağım. Mangayı baştan okumaya başlayınca fark ettim. Momo ve Luffy tıpkı Oden ve Gol D. gibi Zunisha'nın sesini duyabiliyor. Bu sanırım Oden ve Momo'nun da kralın hakisine sahip olduğunu gösteriyor. Asıl düşüncem ise Zunisha'nın hiç durmadan yürüme cezası olmasıdır. Yani bence Zunisha Raftel'i buluncaya kadar bir yürüyüş içinde. Önceki cezasından saparak böyle bir arayışa girmiş olmaz mı? Mangada 1000 yıldır yürüdüğüne dair bir bölüm var ve Minkler diyor ki elbette bizimde burada yaşayışımızın sonu gelecek.

Ufak bir teoride bulunacağım. Mangayı baştan okumaya başlayınca fark ettim. Momo ve Luffy tıpkı Oden ve Gol D. gibi Zunisha'nın sesini duyabiliyor. Bu sanırım Oden ve Momo'nun da kralın hakisine sahip olduğunu gösteriyor. Asıl düşüncem ise Zunisha'nın hiç durmadan yürüme cezası olmasıdır. Yani bence Zunisha Raftel'i buluncaya kadar bir yürüyüş içinde. Önceki cezasından saparak böyle bir arayışa girmiş olmaz mı? Mangada 1000 yıldır yürüdüğüne dair bir bölüm var ve Minkler diyor ki elbette bizimde burada yaşayışımızın sonu gelecek.
Zunisha'nın sadece yürüyerek Raftel'i bulması mantıksız olurdu. Eğer bu yolla bulunabilseydi yol kitabelerinin bir önemi kalmazdı.

Yani bu şekilde bulamayacağını bile bile yürütmeleri mantıksız demek istedim ama hem bunu bilip hem de yürütmeleri tam bir ''ceza'' olurdu Zunisha'ya orası da ayrı mesele :)
Bence de Zunisha bir yeri yada birini arıyor bu Raftel mı değil mi bilmiyorum ama bulunması imkansız gibi bir yer ki 1000 yıldır bulamamış.

Bu cezayı Momo bozabilir yada Luffy One Piece'i bulduğunda cezası biter.

Bence de Zunisha bir yeri yada birini arıyor bu Raftel mı değil mi bilmiyorum ama bulunması imkansız gibi bir yer ki 1000 yıldır bulamamış.

Bu cezayı Momo bozabilir yada Luffy One Piece'i bulduğunda cezası biter.
Şu da olabilir. Op'un bir filminde ejderha yuvası diye bir yer arıyor bizimkiler. İzledin mi bilmiyorum. Sadece 1000 yılda bir ortaya çıktığı için gerçek olduğu bile efsane haline gelmiş bir yerdi. Bu tarz bir yeri arıyor da olabilir. Yani ejderha yuvasını değil, bin yılda ortaya çıkacak bir yeri..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık