Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hawkins baktı falda kılıcı alırsak %35 şans var falan dedi ondan hemen Shanks'a yöneldiler.Kid'in sırtını sıvazladı tabii diğerleri o yüzden lider yaptı.Yoksa bunlar cesaret edemez savaşa gelip iki kelimeyle dağıtan adama dalmaya. :D Güvendikleri şeyler olmasa.Kid ve Hawkins el ele verdi.Apoo da değişik meyvesi var.Şaşırtır falan açık yaratır Kizaru'ya yaptığı gibi.Plan buydu kendini kurban eden dana önlerine düşmeden önce.:hhh:

Kaido muazzam karakter ya. Odadan bu kadar sert mizaçlı ağırlık akan bir karakter hiç beklemezdim. İzbandut gibi bişi tövbest :D
Bence o an yaklaşınca biraz düşünüp kafasına göre çiziyor karakterleri.Novaları saatler içinde tasarlamıştı galiba.Kaido önce kısa boylu gibi sert tipli bir adam olarak gözüküyordu çizimlerde sonra Oars'ın ağa babası çıktı.

Gerçi Moria'dan belliydi öyle çıkacağı ama madem öyleydi uzun zaman önceden belliydi de niye siluet olarak alakasız şeyler çiziyor anlamadım.

Bence o an yaklaşınca biraz düşünüp kafasına göre çiziyor karakterleri.Novaları saatler içinde tasarlamıştı galiba.Kaido önce kısa boylu gibi sert tipli bir adam olarak gözüküyordu çizimlerde sonra Oars'ın ağa babası çıktı.

Gerçi Moria'dan belliydi öyle çıkacağı ama madem öyleydi uzun zaman önceden belliydi de niye siluet olarak alakasız şeyler çiziyor anlamadım.
Bence yarma çizeceği belliydi ya sadece detaylara karar vermemişti hiç ufak silüet hatırlamıyorum. He detaylar çok alakasız o ayrı Garpın anlattığı sıradaki tiple pek alakası yok :D Ama güzel olmuş güzel ben kesin trollicek diyordum :/

Bence yarma çizeceği belliydi ya sadece detaylara karar vermemişti hiç ufak silüet hatırlamıyorum. He detaylar çok alakasız o ayrı Garpın anlattığı sıradaki tiple pek alakası yok :D Ama güzel olmuş güzel ben kesin trollicek diyordum :/
Bence Kaido yüzünden hemen ünlenen adamlara 8 metrelik dev falan diyorlar.Adam nasıl bir genelleme oluşturduysa artık.Moria yenilince tırlatmış zaten.Croco da öyle.Bu yüzden Wb ile Kaido özel adamlar.Nasıl ezdilerse artık 40 yıllık acı bırakmışlar.

Franky'nin özlediğim hali. İki yıl sonrası tipine de karakterine de alışamadım gitti. İlk çıktığında çok iyi bir karakterdi.

E.Oda diğer mangalardan aşırmayı çok seviyor. Hatta ileri gidip animelerden de araklama yapıyor. Eski animeleri tekrar izlerken farkettim Zou'nun nerden apartma olduğunu buldum :)

Amon Saga'da Kral Valhiss'in yürüyen kalesi bir kaplumbağanın sırtındaydı. Orada da göller ormanlar, kaleler vs bilimum ıvır zıvırlar vardı :fool:

Az çakal değil Oda reyiz ama bizden kaçmaz.

E.Oda diğer mangalardan aşırmayı çok seviyor. Hatta ileri gidip animelerden de araklama yapıyor. Eski animeleri tekrar izlerken farkettim Zou'nun nerden apartma olduğunu buldum :)

Amon Saga'da Kral Valhiss'in yürüyen kalesi bir kaplumbağanın sırtındaydı. Orada da göller ormanlar, kaleler vs bilimum ıvır zıvırlar vardı :fool:

Az çakal değil Oda reyiz ama bizden kaçmaz.
Aslında olay hint mitolojisi ile alakalı, world-turtle yada world-elephant olarak bilinen bir mevzu var,

- Olayın temelinde devasa bir kaplumbağa var (adı "Akupāra" yada "Chukwa"),

- Kaplumbağanın sırtında yine devasa filler var (fillerin sayısı net değil, 16 yada 4 fil olarak geçtiği yerler de varmış, bazı yerlerde ise "Maha-pudma" isimli tek bir fil olarak geçiyormuş),

- Fillerin sırtında da dünya var,

- Ek olarak, bazı yerlerde kaplumbağanın bir yılanın üzerinde yattığı yada ağzında bir yılan tuttuğuda söyleniyormuş,
- Dikkatli bakınca dünyanın üzerindeki küçük fillerde sırtlarında bir şehir taşıyorlar,

Bonus:
:fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık