Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Su anki oluşan durumların hepsi bu sürece katkıda bulunuyor ama. Ayrıca Sanji hani zekasını konuştururdu da Puding' ten şüphelendi gerçeği öğrendi de degil. Şansa rast gelsi.Puding'in ve Big Mom' ın niyeti ortada bunu biliyoruz. Ki Sanji' nin Luffy onlar burda olduğu halde nasıl bir umutsuzlukla dolu olduğu ortada. Hatta bu durumda bile geri dönüş yok diyor. Sanji' nin ölüm haberi gelirdi.

Geri gelecem mı ? Yalan konuştuğu ortada değil mı? @RedTeroR
Yalan olup olmadığı konumuz değil. Konu tayfa üyesinin sözüne güvenmeyip bizzat denetlemek istemesi yani güvenmemesi.

Ne perspektifi herkes belli bir kısma takılı kalıyor genel olarak o kısımdan çıkamıyor tartışmalarda bakış açısı falan arama yani.Karakteri sevmeye başladıysan sorun olmaz senin için.Mihawk'ı diğerlerinden ayrı tutuyorsan bence kötü birşey değil fanı olmak sitenin adında bile var zaten.
Mihawk gibi sevdiğim başka karakterler var OP'de o yüzden diyorum. Bi karakterin hayranı olmak objektifliğe engel olan bir durum değil kesinlikle. Forumda Mihawk hakkında manga verileriyle hareket edip güç açısından üst seviyelerde değerlendiren insanlara karşı inanılmaz bir muhalefet olma çabası var. Amaçları sadece muhalefet, kendilerini o şekilde var etmeye çalışıyorlar. Tamam görüşler farklı olabilir ama kalkıp karşındakine dikte etmeye kalkmazsın veya tahrik etmezsin hedef alıp. Çünkü ortada kesinkes bir durum yok. Üstelik senin savunduğun tezler pekte güzel çürütülüyor, dönüp dolaşıp elindeki bir argümana sığınıyorsun zavallıca nefretin yüzünden. Bu adam bu şekilde düşünüyor, gerekçeleri de manga da çarşaf çarşaf açıklanmış. Katılırsın katılmazsın orası sana kalmış ama kalkıp fan diye sığlaştıramazsın karşındakini.

Mihawk gibi sevdiğim başka karakterler var OP'de o yüzden diyorum. Bi karakterin hayranı olmak objektifliğe engel olan bir durum değil kesinlikle. Forumda Mihawk hakkında manga verileriyle hareket edip güç açısından üst seviyelerde değerlendiren insanlara karşı inanılmaz bir muhalefet olma çabası var. Amaçları sadece muhalefet, kendilerini o şekilde var etmeye çalışıyorlar. Tamam görüşler farklı olabilir ama kalkıp karşındakine dikte etmeye kalkmazsın veya tahrik etmezsin hedef alıp. Çünkü ortada kesinkes bir durum yok. Üstelik senin savunduğun tezler pekte güzel çürütülüyor, dönüp dolaşıp elindeki bir argümana sığınıyorsun zavallıca nefretin yüzünden. Bu adam bu şekilde düşünüyor, gerekçeleri de manga da çarşaf çarşaf açıklanmış. Katılırsın katılmazsın orası sana kalmış ama kalkıp fan diye sığlaştıramazsın karşındakini.
Çok takma çok önceden bende öyleydim.Sonra boşa nefes tükettiğimi farkettim bıraktım.Mantık işlemez tartışmalarda sadece sevilen karakter ve sevilmeyen karakter vardır bizim forumlarda.Bunu anketlere bakarakta görebilirsin.Çok ilginç mantık gerektiren bir anket aç mesela ne olduğu önemli değildir oylar sevilen karaktere gidecektir.Eğlenmene bak o yüzden.

Yalan olup olmadığı konumuz değil. Konu tayfa üyesinin sözüne güvenmeyip bizzat denetlemek istemesi yani güvenmemesi.
Luffy'nin ki güvensizlik değil. Kaptan olarak ondan sorumlu hissediyor. Sanji' nin mektubunu geçtim Nami ve diğerlerinin konuşmaları da işin içinde bir sıkıntı olduğunu gösteriyor. Luffy guvendigini Sanji' yi düşman ininde beklemekte soz verdiği yerde bekleyerek gösteriyor hem de öyle bir durumda. Bu adamın güveni sorgulanacak bir pozisyonda değil şu an yaptıklarıyla.

Luffy'nin ki güvensizlik değil. Kaptan olarak ondan sorumlu hissediyor. Sanji' nin mektubunu geçtim Nami ve diğerlerinin konuşmaları da işin içinde bir sıkıntı olduğunu gösteriyor. Luffy guvendigini Sanji' yi düşman ininde beklemekte soz verdiği yerde bekleyerek gösteriyor hem de öyle bir durumda. Bu adamın güveni sorgulanacak bir pozisyonda değil şu an yaptıklarıyla.
Nami'de olduğu gibi bu sefer de Luffy şapkayı Sanji'nin kafasına takmasın :hhh: Geri dönüş nasıl olacak acaba :artiz:

Ona bakma sen , Lucci yer altında Punk Hazard'ı izlerken karartı görünüyordu. Onu da götürdüler bıyıklı bir adam gösterdiler. Kafalarına göre görünmeyen tipleri çiziyorlar.

Onun Lucci olduğunu içtiği içki markasının bile aynı olmasıyla göstermişlerdi okuyucular.
http://www.onepiecelove.net/wp-content/uploads/2015/01/eeacabaae818.jpg
İleride Spandam çıksa o sahnedeki adam, ne yapacaklar? Bu kadar laubali olacaklarını düşünmemiştim. Aslında mangayı da okumak lazım, çünkü adamın sanatını rezil eden bir anime şirketi var.

Nami'de olduğu gibi bu sefer de Luffy şapkayı Sanji'nin kafasına takmasın :hhh: Geri dönüş nasıl olacak acaba :artiz:
Geri dönüş konusu da farklı anlamlara gelebilir aslında. Neyi kastediyor neyden bahsediyor göreceğiz. Luffy ile Sanji arasında öyle olmaz.:D Daha iki erkek arkadaşa uyacak bir şey olur.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık