Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

legends never die

Teach'in meyvesiz hali bile çok güçlü. Shanks bile "Bilerek komutan olmadı, senin gölgende saklandı. Zamanı gelince senin koltuğuna oturacak" diyor. Ace kendisine sorduğunda "Komutanlık ile işim yok" diyor.
Zaten Beyazsakal korsanlarında güçlü olan 4 kişi gördük. Vista , Marco , Jozu ve Ace. Üçü zaten komutan, Teach'in çok zor olmasa gerek Beyazsakal korsanlarında komutanlığa aday olması.

Bu adam meyvesiz haliyle Jacka denk ise ya da daha güçlüyse iki meyve ile bizim oğlanı bırak serideki tüm karakterler dalsın gene alamaz o zaman bu adamı.

Çok şey değişeceğini sanmam. Wb kadar etki etmeyebilirdi.
Savaş çok enteresan olurdu. Tuhaf meyveleri var adamların.
Tabi dediğin gibi sonuç değişmezdi.

Birde baktım bu Dof'un konuştuğu şu Mariejois'te ki herif Spandam değil mi. Hatta Dof bana patronluk taslama diyordu.

Bende yonkou-komutan olayını şöyle düşünüyorum, Oda hepsine özel 3 adam tasarlamış, sonrasında da kimisinde yakın kimisinde biraz daha uzak güçlerde ve değişik sayıda elemanlarla desteklemiş,

WB - Marco, Ace, Jozu
Shanks - Beckman, Roo, Yasopp
Teach - Shiliew, Pizarro, Vasco Shot
Mom - Katakuri, Smoothie, Cracker
Kaido - King, Queen, Jack
Aynen bak güzel kurguladın. Böyle bir şey var ortalama :good:

legends never die

Veremem. Beklenti meselesi ama sen Teach'i meyve ile ilişkilendirmişsin. Koramiral depremden tek yiyor, Akainu 2 tane yedikten sonra kısmı felç oluyor. Teach kafaya deprem alıyor. Wb'nin 2. tümen komutanı olabiliyorsa meyvesiz olarak onlara denk olabilir. Adam her şeyini vermemiş bile. Ace'ye 2 vurdu boynunu kırıyordu. Teach fiziksel olarak onlara denk olmasa şimdiki pozisyonunda olamazdı, tek açığında işinin bitmesi lazım. Öyle mi olacak? Luffy buna tek mi atacak.
Teach meyvesiz bir şekilde sadece fiziksel gücü ve dayanıklılığıyla haki kullanıp kullanmadığı bile belirsizken Jack gibi bir hayvanata denk olamaz. Yoksa diğer yaptığın tespitlere bende katılıyorum. Ama meyve faktörü işte.
Ha desen ki meyvesiz Jack meyvesiz Teach işte o zaman Teach derim. Adam antik zozan mamut meyvesi yemiş, gösterilen en yüksek kelle ödülüne sahip. İnu ve Neko gibi Luffy'nin çok güçlüsünüz dediği iki minke karşı 1 hafta gece gündüz savaşmış dönüşümlü olarak hemde.

Savaş çok enteresan olurdu. Tuhaf meyveleri var adamların.
Tabi dediğin gibi sonuç değişmezdi.

Birde baktım bu Dof'un konuştuğu şu Mariejois'te ki herif Spandam değil mi. Hatta Dof bana patronluk taslama diyordu.
Dressrosa'ya gelen CP-0 Üçlüsünden boyu kısa olan galiba o Dof'un konuştuğu.

Wb ve Roger bana göre Narutodaki Hashirama ve Madaradır.Garp da ön planda ama daha bir şeyini görmedik.

İkisi de idealleri için savaşıyor.Birisi gücü diğeri ise sevgiyi istiyordu.İlginçtir ki Madarada kardeşi için inanılmaz bir sevgi Hashiramada ise inanılmaz bir güç vardı.

Roger Wb olayınıda buna benzetiyorum ben tam olarak uymasa da.Roger bildiğimiz ladarı ile Rafteli bulup adaları fethederek gücü arzulamış Wb ise aile kurup özgürce.dolaşmak istemiş.

Gücü bilmem de Wbyi ben daha çok sever ve değer veririm.Çağa etkisi de Roger kadar vardır.Düşünün işte Roger Raftelin önüne Wb yi bırakarak yüzyılın kazığını atmış yeni çağa :D
Alt kısım düşüncelerimi aynen yansıtıyor :D Millet Kral öldü sıra bizde diye sevinirken tahtın önünde kimin olduğunu anlamaları :ehe::flaugh: Yazık baksana Mama bile ne kadardır bekliyomuş WB ölsünde işimize bakak diye :byee:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık