Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O biraz 2 sene öncesinde kaldıkları için öyle oldu. Mf'de Px ordusu yeni dünya korsanlarına dar etti ortalığı ama şimdi Sanji tek atıyor hemde çok kolay bir şekilde. Bende öncesinde Beyazsakal'ın tayfasını zayıf görüyordum ama bence tam tersi her yönüyle farklı bir oluşum.

Ya zaten bu adamla vs atacak biri illa darbe vuracaktır. Sırf meyveden ibaret olsa bu adam yonkoular 2 atardı.
Tek meyveyle beyazsakala saldırmaya cesaret etmesi aslında herşeyi açıklıyor.Tamam Wb yaralıydı ama o şekilde kimse öldürmek için hamle yapmaya cesaret edemez bence.Crocodile var gözü kara ama o biraz istisna onun dışında amiraller dışında pek kimse yok gibi.

Hobaa, Bobbin nası sığıştı oraya :D,

E.Oda Mom için 3 komutan tasarlamış, birini de öldü diye yazmış öyle 4 olmuş, benzer kurguyu Kaido içinde yapmış. Ha nasıl ki Mom'un tayfasında tatlı komutanları hariç güçlü adamlar var ama bunlar tatlı komutanlarına oranla zayıfsa aynı seviyede adamlar Kaido'da da vardır, ama tutupta onları komutan diye yazmaya gerek yok bence..
5. element Bobbin işte :)

Şimdi Wb gibi bir adama 6 komutan vermiş mangaka. Adam en güçlüydü. Wb'den güçsüz olan yonkoulara da en az 4-5 komutan vermeli ki denge sağlansın. Diye düşündüm. Ama belki de farklı bir düşüncesi vardır mangakanın Kaido için, bilemiyorum. Az olsun öz olsun demiş ve ''3 felaketini'' çok sağlam tasarlamış da olabilir. Olabilir de olabilir. Şu an her şey havada maalesef :(

legends never die

Tek meyveyle beyazsakala saldırmaya cesaret etmesi aslında herşeyi açıklıyor.Tamam Wb yaralıydı ama o şekilde kimse öldürmek için hamle yapmaya cesaret edemez bence.Crocodile var gözü kara ama o biraz istisna onun dışında amiraller dışında pek kimse yok gibi.
Öhöhöh. Yapma gözünü seveyim Oyajinin kemikleri sızlıyor. Ölüsünden korktu adamın, getir karşıma ölü Oyajiyi bende deviririm. Kısa ve net meyvesiz Teach ne Jack'a rakip olabilir nede Ace'e.

Şimdi Wb gibi bir adama 6 komutan vermiş mangaka. Adam en güçlüydü. Wb'den güçsüz olan yonkoulara da en az 4-5 komutan vermeli ki denge sağlansın. Diye düşündüm. Ama belki de farklı bir düşüncesi vardır mangakanın Kaido için, bilemiyorum. Az olsun öz olsun demiş ve ''3 felaketini'' çok sağlam tasarlamış da olabilir. Olabilir de olabilir. Şu an her şey havada maalesef :(
Teach'i saymazsak Mom tayfasında da 4 komutan + Tamago vardı işte aşağı yukarı aynı sayılır.Belki Vista'yı gözümüzde çok büyüttük.Tamago ve Pedro'dan biraz daha güçlü olabilir.

Teach'in meyvesiz hali bile çok güçlü. Shanks bile "Bilerek komutan olmadı, senin gölgende saklandı. Zamanı gelince senin koltuğuna oturacak" diyor. Ace kendisine sorduğunda "Komutanlık ile işim yok" diyor.

Bende yonkou-komutan olayını şöyle düşünüyorum, Oda hepsine özel 3 adam tasarlamış, sonrasında da kimisinde yakın kimisinde biraz daha uzak güçlerde ve değişik sayıda elemanlarla desteklemiş,

WB - Marco, Ace, Jozu
Shanks - Beckman, Roo, Yasopp
Teach - Shiliew, Pizarro, Vasco Shot
Mom - Katakuri, Smoothie, Cracker
Kaido - King, Queen, Jack

Bekliyoruz.

Bana şunun cevabını verebilir misin. Meyvesiz Teach Jack'a rakip olabilir mi? Ya da meyveli Ace'e?
Veremem. Beklenti meselesi ama sen Teach'i meyve ile ilişkilendirmişsin. Koramiral depremden tek yiyor, Akainu 2 tane yedikten sonra kısmı felç oluyor. Teach kafaya deprem alıyor. Wb'nin 2. tümen komutanı olabiliyorsa meyvesiz olarak onlara denk olabilir. Adam her şeyini vermemiş bile. Ace'ye 2 vurdu boynunu kırıyordu. Teach fiziksel olarak onlara denk olmasa şimdiki pozisyonunda olamazdı, tek açığında işinin bitmesi lazım. Öyle mi olacak? Luffy buna tek mi atacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık