Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu biliyorum :)

Wb'nin 6 tane sağlam komutanı vardı.
Mama'nın Urouge'ye yenilen komutan (adı neydi ya bunun ?), Kraker, Smoothie, Katakuri, Bobbin olmak üzere 5 tane sağlam adamı var. Unuttuğum da olabilir hatta bunlar arasında.

Kaido'nun 3 yıkımcısı en baba olanları. Bizim canavar üçlü gibi. Bunlar dışında kalan komutanlar da vardır eminim ki.
Bobbin kim yahu da nimetten sayıyorsunuz anlamıyorum sadece değişik bir tip.Bence bir Pekoms eder en fazla hatta o bile zor gibi.

Kendi aralarında kıyaslamıyorum ben ikisini şuan ki Yonkou'ların komutanları ile kıyaslıyorum.
Meyvesiz Thatch ve Teach'in Jack ve Cracker'in şuan ki gücünde olması imkansız.
Anlatamadım sanırım.Teach zamanında Marco Jozu ile beraber aynı karede gösteriliyor.Meyvesizken.Elinde silahı var Shanks'ı öyle çizmiş.Ace 2.tümene ben geçmeyim o geçsin diyor ama adam istemiyor.Yani bu adam yonko komutanı olacak güçte.Mom'un adamları komutan da beyazsakalın adamları üvey evlat mı ikisi de konum olarak aynı.Birbirlerine denkler.

legends never die

Anlatamadım sanırım.Teach zamanında Marco Jozu ile beraber aynı karede gösteriliyor.Elinde silahı var Shanks'ı öyle çizmiş.Ace 2.tümene ben geçmeyim o geçsin diyor ama adam istemiyor.Yani bu adam yonko komutanı olacak güçte.Mom'un adamları komutan da beyazsakalın adamları üvey evlat mı ikisi de konum olarak aynı.Birbirlerine denkler.
Ben de diyorum ki Teach'in Beyazsakalın filosunun içindeki konumundan banane ben şuan ki komutanların gücü ile meyvesiz Teach'in arasındaki farka bakıyorum diyorum. Şimdi meyvesiz Teach'i Jack'ın karşısında hayal et.
Jack öyle bir güçte ki İnu ve Neko ile 1 hafta boyunca dönüşümlü bir şekilde dövüşebilmiş. Teach'te meyve yok iken bu adamın gücüne nasıl yaklaşacak?

Beyazsakal korsanlarında zaten güçlü adam yok ki, var mı? Gördük Marinefordda.
Akainu hepsinin üstünden geçti, Vista zaten komutan , Marcoda öyle , Jozuda öyle bu adamlar Ace ve Teach'e gitmeyecekte kime gidecek komutan ol diye?

Ace'in konuşmasını iyi hatırla , Sen benden de önce buradaydın, sıkıntı olmayacağına emin misin? diyor.
Yani Ace gücü ile öne geçmiş bir nevi ayıp olmasın diye de gidip soruyor adama :)

Ben de diyorum ki Teach'in Beyazsakalın filosunun içindeki konumundan banane ben şuan ki komutanların gücü ile meyvesiz Teach'in arasındaki farka bakıyorum diyorum. Şimdi meyvesiz Teach'i Jack'ın karşısında hayal et.
Jack öyle bir güçte ki İnu ve Neko ile 1 hafta boyunca dönüşümlü bir şekilde dövüşebilmiş. Teach'te meyve yok iken bu adamın gücüne nasıl yaklaşacak?

Beyazsakal korsanlarında zaten güçlü adam yok ki, var mı? Gördük Marinefordda.
Akainu hepsinin üstünden geçti, Vista zaten komutan , Marcoda öyle , Jozuda öyle bu adamlar Ace ve Teach'e gitmeyecekte kime gidecek komutan ol diye?

Ace'in konuşmasını iyi hatırla , Sen benden de önce buradaydın, sıkıntı olmayacağına emin misin? diyor.
Yani Ace gücü ile öne geçmiş bir nevi ayıp olmasın diye de gidip soruyor adama :)
Meyvesiz BB daha güçlü Sbs'de acıklanıyor.Belki JAck filan etmezde Ace'i falıcak güçte.

legends never die

Meyvesiz BB daha güçlü Sbs'de acıklanıyor.Belki JAck filan etmezde Ace'i falıcak güçte.
Kaçıncı sbs olduğunu vb. yazarsan bir bakayım. Sen bu dediğine inanıyor musun?
Meyvesiz BB Ace'den güçlü? hmm...

BB yami yami no mi'yi yedikten sonra yami yami no mi'nin en güçlü meyve olduğunu vurguluyor, gene de sen bilirsin.

Kaçıncı sbs olduğunu vb. yazarsan bir bakayım. Sen bu dediğine inanıyor musun?
Meyvesiz BB Ace'den güçlü? hmm...

BB yami yami no mi'yi yedikten sonra yami yami no mi'nin en güçlü meyve olduğunu vurguluyor, gene de sen bilirsin.
Shanks geri çek diyor Ace'yi, Teach'in yediği meyveyi nereden bilsin? Teach baya baya sağlam bir adam. Tek gücü meyve olsa ilk darbede teke giderdi. Kor tekleyen Beyazsakal deprem yumruğunu kafasına yedi.

Shanks geri çek diyor Ace'yi, Teach'in yediği meyveyi nereden bilsin? Teach baya baya sağlam bir adam. Tek gücü meyve olsa ilk darbede teke giderdi. Kor tekleyen Beyazsakal deprem yumruğunu kafasına yedi.
Aynen adam zaten çok güçlü.Millet sanıyor ki 2 meyve yedi de mucizeyle bu adam yonkou oldu.2 meyve de yesen yonkou olamazsın öyle kolay değil imparator olmak.Çok sağlam altyapı gerekli.Bence bu adam karanlık meyvesiyle zaten amiral seviyesiydi.

legends never die

Ben meyvesiz güçsüz demiyorum. Meyvesiz Teach'in Crackerin ve Jack'ın çok gerisinde olduğunu söylemeye çalışıyorum.
Meyvesiz Teach'te ne kadar dayanıklı olursa olsun Ace tarafından yenilir. Tamam Akainu Ace'in ortasından delik açtı da bu kadar gömmeyin arkadaş yazıktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık