Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2-3 dür arka sayfalarda bişeye denk geldim. BM Brookla dövüştüğü için gömülmüş. Herkes iyi biliyor ki bırak younkoyu Zoro-Sanji bile tekler geçer Brooku. O yüzden BM Brookla dövüşüyor şeklinde onu yermeye çalışmanız tamamen ya başka argüman bulamadığınız için, yada başka karakteri yüceltmek için anlamsız bir çaba. Üstelik anti olduğu için dövüştü sanılıyor galiba :oleyo:
ama BM ender bir tür olduğu için Brooku koleksiyonuna katmak istiyor. Bu yüzden hafif dövüyor.

Son zamanlarda yazdığın çoğu şey yanlış geliyor da yazmaya üşeniyorum. Böyle midemde bir karıncalanma oluyor senin yorumları okuyunca. Bu durumu bana en son karolla yaşatmıştı. :/

Not:Alınma sakın ha.
Engelle geç hacı öyle oluyorsa.Bu konuda görüşlerimin değişeceğini sanmıyorum mangada aksini görmedikçe.Bana da aynı duyguları yaşatanları engelledim şahsen bişey diyemem.

Miden bulanıyorsa daha ne yapçan :D Alınmalık bi durum yok yav.Bir mangadan dolayı niye insanlara gıçık kapayım ki.
Yok ya bulanma değil, ağır oldu o. Hani böyle kendi düşüncene çok ters bir yorum görünce aniden güçlü bir şekilde bir şeyler yazma ihtiyacı hissedersin ya... Hah benim demek istediğim de oydu aslında. Alınmasan da kusura bakma yine de. O manada yazmadım yani. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık