Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jason'a ek olarak, WB'ye Akainu'dan daha yüksek hasar verebilecek bir karakter olduğunu düşünmüyorum One Piece'te. Anca Shanks tıpkı Kenpachi'nin yaptığı gibi böyle boydan yarması lazım WB'yi.

T
Kaido'nun rokuogan kullanabiliyor olacağı senin tahminin. Ben yonkoların amirallerden güçlü olduğunu kabul etmişimdir her zaman, aksini iddia etmiyorum. Yinede senin dediğin bile Oda'nın kalemine göre değişecek bir şey. Adamın göğsünde delik açıyor kol büyüklüğünde, buna rağmen adam savaşmaya devam ediyor. Sen diyorsun ki rokuogan kullansa göğsün delinmesinden daha etkili olabilir. Dediğim gibi Oda'ya kalmış bir şey bu.

Asıl söylemek istediğim '' kadın yonkou diye tek atmak zorunda '' şeklinde düşünmemeliyiz.
Tek atsın diyen yok.Bir yonko diğerini öyle aciz durumda yakalayınca ciddi olarak etkileyebilmeliydi eğer denklerse.Göğüs yarasını adam tınlamıyor bile kısa vadede etkili değil yonko vursa kısa vadede etkilerdi işte.Bu wb bile olsa çünkü adamla bölge savaşı yapmışlar.O nedenler yüzünden akainu onlara çok uzak olmasa da dengi denilemez bundan bahsediyorum.Mf dönemi için.

WB o haliyle bile diğer yonkoulardan güçlüdür, Shanks yada Bigmom yada Kaido(?), Akainu'ya tek bi şans versinler WB'nin verdiği gibi o dövüş devam etmez.

Tabi ki Mama'nın gücünü tam olarak görmeden kesin bir şey diyemeyiz fakat bu kadın bir elinde yıldırım diğer elinde güneşi tutuyor. Yani diğer bir deyişle bir elinde Enel diğer elinde Ace var kadının (yetenek olarak). Yarın bu kadın yıldırım da fırlatsa alev de püskürtse kimse yadırgamaz.

Ne oldu da Akainu yonkou seviyesi olarak görülmeye başlandı bilmiyorum ama bu adam daha düne kadar Aokiji ile 10 gün dövüşüyordu. Böyle denk adamlar yüz kez karşılaşsa kimin kaç kere kazanacağını bilemezsiniz bile. Ama gel gör ki şu an Aokiji'den çok farklı bir seviyedeymiş gibi lanse ediliyor. Hiç hoş değil. Aokiji duysa 10 gün savaştığına pişman olurdu :(

Her zaman diyorum. Seri sonuna kadar göreceğimiz amiral seviyesi adam sayısı 15'i rahat bulur. Yonkoulardan sonraki en güçlü adamlar bunlar, kabul. Ama yonkoulardan sonra :)

Tabi ki Mama'nın gücünü tam olarak görmeden kesin bir şey diyemeyiz fakat bu kadın bir elinde yıldırım diğer elinde güneşi tutuyor. Yani diğer bir deyişle bir elinde Enel diğer elinde Ace var kadının (yetenek olarak). Yarın bu kadın yıldırım da fırlatsa alev de püskürtse kimse yadırgamaz.

Ne oldu da Akainu yonkou seviyesi olarak görülmeye başlandı bilmiyorum ama bu adam daha düne kadar Aokiji ile 10 gün dövüşüyordu. Böyle denk adamlar yüz kez karşılaşsa kimin kaç kere kazanacağını bilemezsiniz bile. Ama gel gör ki şu an Aokiji'den çok farklı bir seviyedeymiş gibi lanse ediliyor. Hiç hoş değil. Aokiji duysa 10 gün savaştığına pişman olurdu :(

Her zaman diyorum. Seri sonuna kadar göreceğimiz amiral seviyesi adam sayısı 15'i rahat bulur. Yonkoulardan sonraki en güçlü adamlar bunlar, kabul. Ama yonkoulardan sonra :)
BM'nin Akainu'dan güçlü olduğu belli değil bence.

Akainu net yonkou ayarı bir karakter.Adam seride Amiral indiren tek kişi.Hatta yonkou indiren tek kişi de o desek daha doğru.

Neymiş şenms o boşluğu yakalasa Wb saf dışıymış.Bu laf Şenks o hakiyle magmada yüzer lafı kadar komik.Wb nin farkını yonkoular işlendikçe anlayacaksınız.Bm işleniyor şu an mesela.Kim memnun kadının gücünden ? Brook ile dovüşüyor :hhh:Kalkıpta meyve antisi cart curt demeyin yonkou dediğin saf meyveden oluşmuyordur herhalde değil mi ?

Wb Akainuyu arkası dönük yakalıyor beynine Depremi indiriyor adam hemen peşine kalkıp kafanın yarısını alıyor.Wb o sinirle guç patlaması ile adama kalıcı hasar vermeyi bırak 3 5 saniye sersemletemiyor bile.İkinci deprem yumruğunda ise yeri parçalayıp düşürüyor aşşağı.Animenin gazına gelip bisentoyu soksa Sakazuki ölecek diyen adamlar vardı bir zamanlar.:hhh:

Beyazsakal çağın ötesinde idi ve ölmesi gerekiyordu.Mangaka da Wb yi komple Marineye aldırarak ne kadar büyük bir adam olduğunu bize gösterdi.

Shanks'ın da belli değil o zaman. Ters gitmek için demiyorum sana katılıyorum, bence de Ana en güçsüz yonkou ama bu gün Ana yarın Shanks.:D
Değil zaten. Mom ile Shanks arasında güç farkını ortaya koyan bir sahne yok ki. Üstelik de bugün çıkan spoilerdan sonra bu görüşler umarım azalarak biter.
Ulan ne Shanks'mış arkadaş :(

Akainu net yonkou ayarı bir karakter.Adam seride Amiral indiren tek kişi.Hatta yonkou indiren tek kişi de o desek daha doğru.

Neymiş şenms o boşluğu yakalasa Wb saf dışıymış.Bu laf Şenks o hakiyle magmada yüzer lafı kadar komik.Wb nin farkını yonkoular işlendikçe anlayacaksınız.Bm işleniyor şu an mesela.Kim memnun kadının gücünden ? Brook ile dovüşüyor :hhh:Kalkıpta meyve antisi cart curt demeyin yonkou dediğin saf meyveden oluşmuyordur herhalde değil mi ?

Wb Akainuyu arkası dönük yakalıyor beynine Depremi indiriyor adam hemen peşine kalkıp kafanın yarısını alıyor.Wb o sinirle guç patlaması ile adama kalıcı hasar vermeyi bırak 3 5 saniye sersemletemiyor bile.İkinci deprem yumruğunda ise yeri parçalayıp düşürüyor aşşağı.Animenin gazına gelip bisentoyu soksa Sakazuki ölecek diyen adamlar vardı bir zamanlar.:hhh:

Beyazsakal çağın ötesinde idi ve ölmesi gerekiyordu.Mangaka da Wb yi komple Marineye aldırarak ne kadar büyük bir adam olduğunu bize gösterdi.
Son zamanlarda yazdığın çoğu şey yanlış geliyor da yazmaya üşeniyorum. Böyle midemde bir karıncalanma oluyor senin yorumları okuyunca. Bu durumu bana en son karolla yaşatmıştı. :/

Not:Alınma sakın ha.

2-3 gün önce Big Mom, Roger döneminde Yonkou değildir diye birseyler yazılmıştı. Anında cevap geldi ya, buralari mi okuyorlardir nedir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık