Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marshall D. Teach son rakiptir gençler. Kesin bilgi. Yayın.

Son rakip olacağı yahut sonlardan olacağı büyük bir ihtimalken müttefik olabileceğini ve son rakibin kutsallardan birinin olabileceğini düşünenler vardı. Ben forumdan bir süre kayboldum. Umarım o vakitlerde bu düşüncelerde kaybolmuştur. Ümidim yok gerçi. :)

Teach Ace'yi teke tek adil bir dövüşte yendi. Ne tayfası karıştı ne de haksızlık oluşturacak bir durum vardı. Adam Ace'yi bire birde hakkıyla indirdi. Teach'in bu mangadaki en temiz işi Ace'yi yenmesi.

Bu durumda Luffy Teach'e neden kin gütsün ki. Teach'in direkt Luffy'e bir yanlışı yok. Sırf kardeşini yendi diye kin güdecekse ayıp eder. Korsanlar dövüştü ve Ace kaybetti. Öldürmüş olsa neyse ama Ace'nin ölümünden sorumlu olan Saka'dan başkası değil. O bile esasında savaşta, görevini yaparken öldürdü.

Zaten Luffy kin güdecek bir tip değil, Teach ile anlaşabilir şartlar oluşursa. İki D. takılırlar :p

Kaido olsa daha güzel olurdu. Teach'i yakıştıramıyorum son boss olmaya. Belki fikrimi değiştirir. Ama o olacağına Kaido ya da Kutsal Ejder'lerden biri olsun. Hatta direk Kutsal Ejder'lerden biri olsun Luffy boyutlarında biri olsun hatta.:D

Mihawk

Kaido olsa daha güzel olurdu. Teach'i yakıştıramıyorum son boss olmaya. Belki fikrimi değiştirir. Ama o olacağına Kaido ya da Kutsal Ejder'lerden biri olsun. Hatta direk Kutsal Ejder'lerden biri olsun Luffy boyutlarında biri olsun hatta.:D
Teach en yakışanı bence. Hatta Korsanlar Kralı lakabına en çok uyan kişi odur.

Bu seri büyük ihtimal Luffy kral olduktan sonra bitmeyecek, Luffy kral olduğu zamanlar Devrimciler en büyük oyununu sahneye sunacak ha işte acaba mangaka klasik senaryo olarak Luffy babasına yardıma mı yollayacak, yoksa başka senaryo mu?
yada devrimciler çok daha önce mi ayaklanacak?
Bu devrimci-hükumet olayı bizim Luffy'nin kral olmasından daha karışık :/

Bu seri büyük ihtimal Luffy kral olduktan sonra bitmeyecek, Luffy kral olduğu zamanlar Devrimciler en büyük oyununu sahneye sunacak ha işte acaba mangaka klasik senaryo olarak Luffy babasına yardıma mı yollayacak, yoksa başka senaryo mu?
yada devrimciler çok daha önce mi ayaklanacak?
Bu devrimci-hükumet olayı bizim Luffy'nin kral olmasından daha karışık :/
Tabi bitmeyecek asıl olay ondan sonra başlıyor. WB ne dedi hatırlıyor musun? Birisi o hazineyi bulacak ve bulduktan sonra dünyada büyük bir karmaşa çıkacak. Tarihin yükünü omuzlayacak felan diye gidiyor...
@Mihawk
Teach'e krallı bir lakap gitmez diyorum yani.:D Niye anlamıyorsun.:S Bu seride WB gibi Korsanlarda var. Luffy gibi de. Teach gibi de. O yüzden aklınızdaki korsana göre yakıştırma yapmayın.

Tabi bitmeyecek asıl olay ondan sonra başlıyor. WB ne dedi hatırlıyor musun? Birisi o hazineyi bulacak ve bulduktan sonra dünyada büyük bir karmaşa çıkacak. Tarihin yükünü omuzlayacak felan diye gidiyor...
@Mihawk
Teach'e krallı bir lakap gitmez diyorum yani.:D Niye anlamıyorsun.:S Bu seride WB gibi Korsanlarda var. Luffy gibi de. Teach gibi de. O yüzden aklınızdaki korsana göre yakıştırma yapmayın.
Acaba zaman atlaması olur mi ki o vakit? Tayfa dağılmış ha?
harbi şöyle biraz daha 30'a yakın bir yaşta Luffy, görmek isterim :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık