Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten baktığın zaman yola çıktığında Buggy'den bir farkı yoktu. Elinde bir H. Haki'si var. O da şansa denk gelmiş. Bugüne kadar yaptıklarını bakıyoruz. Ara buluculuk. Oda'nın yaverliği. Miras bekçiliği. Fasa fiso işler. Ama adamın hakkını verelim. WB laf dinlemiyordu. BM laf dinlemiyor. Kaido laf dinlemiyor. Roger zaten önümüze gelene bir tekme. Shanks öyle mi? 8 milyonluk adamın bile lafını bitirmesini bekliyor. O da kendi çapında haklı deyip sindiriyor.

@Smoker

Teach'te bırakmış yara. Ama Teach gibi sağı solu belli olmayan her türlü hileyi yapan adamın Shanks'e nasıl yara bıraktığı konusu önemli olan. Bugün Roger için WB istisna değil. Adam için önüne çıkanı yıktı deniliyor. Bu noktada WB'yi de yıkmış. Kanıtı ona Roger'ı hatırlatacak Shanks'i görünce yaralarının sızlaması oluyor.
Shanks Kendi ağzı ile Teach o yarayı hile hurda ile vermediğini söylemişti eğer çeviri hatası yoksa. Şimdi sana mı inanayım, Shanks'a mı?

Shanks Kendi ağzı ile Teach o yarayı hile hurda ile vermediğini söylemişti eğer çeviri hatası yoksa. Şimdi sana mı inanayım, Shanks'a mı?
Shanks'in dediği yoruma açık. Ne dikkatsizlik ne de başka bir şey sonucu diyor. Bu adam bir savaşçı olarak ilk defa birinden yara almıyor. Ama aldığı yaralar içerisinde Teach'in kini kafaya takmış. Bunun nedeni belkide içinde Teach'in kalleşliğiyle alakalı bir durumun olmasıdır. Her neyse zaten tartışığımız konu bu değil.

Roger gibi kendisinden emin olduğumuz bir adam var. Bu adam son macerasında herkesi indire indire gitmiş. WB'de bu noktada aldığı ağır yaralarla onunla savaştan sağ çıkabilen bir isimdir. Böyle de yorumlayabiliriz ki Buggy'nin söylediğine göre böyle yorumlamak daha mantıklı.

Aynı şeyi yazmak istemedim daha ne etkisi daha ne ağırlığı istiyorsun anlamadım. Zaten amirallik yerine koramiralliği seçmiş adamda büyük siyasi etkiler beklemek baştan hata.
Ben etkiden bahsediyorum. Roger ölüyor millet denize hucüm ediyor. Wb ölüyor korsanlar denizlere yine aynı şekilde. Mangada shichiler Roger idamında gösterilir. Wb denizlerin efendisi denir. Tahtın önünde duruyor derler. Mangada yonkou amiral gibi değil etkileri. Garp görev bıraktı ortada sıkıntı yok. Aokiji'den farksız etkisi. Gorsei falan Garp ismi büyük kayıp falan yalandan sağda solda bir şeyler konuşulsa iyi olurdu.

Ya ben anlatamıyorum ya da siz anlamıyorsunuz. Etki diyorum güç demiyorum.

Ben etkiden bahsediyorum. Roger ölüyor millet denize hucüm ediyor. Wb ölüyor korsanlar denizlere yine aynı şekilde. Mangada shichiler Roger idamında gösterilir. Wb denizlerin efendisi denir. Tahtın önünde duruyor derler. Mangada yonkou amiral gibi değil etkileri. Garp görev bıraktı ortada sıkıntı yok. Aokiji'den farksız etkisi. Gorsei falan Garp ismi büyük kayıp falan yalandan sağda solda bir şeyler konuşulsa iyi olurdu.

Ya adamlar güçten bahsediyor ama :D

Kısaca vasıfsızın teki de gec işte

Shanks'in dediği yoruma açık. Ne dikkatsizlik ne de başka bir şey sonucu diyor. Bu adam bir savaşçı olarak ilk defa birinden yara almıyor. Ama aldığı yaralar içerisinde Teach'in kini kafaya takmış. Bunun nedeni belkide içinde Teach'in kalleşliğiyle alakalı bir durumun olmasıdır. Her neyse zaten tartışığımız konu bu değil.

Roger gibi kendisinden emin olduğumuz bir adam var. Bu adam son macerasında herkesi indire indire gitmiş. WB'de bu noktada aldığı ağır yaralarla onunla savaştan sağ çıkabilen bir isimdir. Böyle de yorumlayabiliriz ki Buggy'nin söylediğine göre böyle yorumlamak daha mantıklı.
Bu seride görünür yara alan kişilerin hepsinin yarası sızlıyor nedense. Luffy de Sakazuki'nin adını duyunca göğsündeki yarayı tutuyor. Sızladığı söylenen üç yara da görünür yerde. Shanks'in yerinde olsam benim de o yara kafama takılırdı. Sonuçta aynaya her baktığımda Teach'ı hatırlayacağım.

Bu çok basit bir şey aslında. Hangimiz küçük parmağını bir sehpanın ayağını vurmadık? Hangimizin bu sahneyi bir başka yerde görünce hatta bunun bahsi dahi geçince içi gitmedi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık