Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın tek işlevi tayfanın ana gücünü oluştururken rakip yok demen olmadı. :(
Anlaşamayacağız senle bu konuda bıreymın. :D @Sakata Gintoki
Luffy'nin işlevi en güçlüyü yenmek kaptan olarak hep de öyle oldu. Dövüşlerde Luffy hep tayfanın toplamı kadar bazen daha fazla iş yapmıştır. Zamanında bunu uzun uzun yazmıştım. Velhasılı kelam tayfada Luffy'ye rakip adam yok. Zoro Luffy'nin sadık bi adamı tabiri caizse emir eridir. Askeridir yardımcısıdır ama dengi değildir.
@RedTeroR geç bunları zamanla kabulleneceksin. ;)

Luffy'nin işlevi en güçlüyü yenmek kaptan olarak hep de öyle oldu. Dövüşlerde Luffy hep tayfanın toplamı kadar bazen daha fazla iş yapmıştır. Zamanında bunu uzun uzun yazmıştım. Velhasılı kelam tayfada Luffy'ye rakip adam yok. Zoro Luffy'nin sadık bi adamı tabiri caizse emir eridir. Askeridir yardımcısıdır ama dengi değildir.
@RedTeroR geç bunları zamanla kabulleneceksin. ;)
Yazar iki karekteri de süpernova yapıp dünyayı kim yöneyecek dediği sayfada iki karekterin de resmini göstermişken senin hikayen fazla sarmaz beni :artiz:

Yazar iki karekteri de süpernova yapıp dünyayı kim yöneyecek dediği sayfada iki karekterin de resmini göstermişken senin hikayen fazla sarmaz beni :artiz:
Ahaha Killer falan da orada. :) Law da orada ki o resimde Zorodan daha önemli bi figür. O dahi Luffy'nin gerisinde. Kapatma gözlerini. :artiz:
Zoro'nun sınırını biliyor olsak haklısınız :good:
Orlumbusu falan da verelim mi yanına fırlatır belki sağa sola. :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık