Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neyse uzun lafın kısası Sabo'dan bi' cacık olmaz :D

Ee şimdi fiziksel güçte Zoro, dayanıklılıkta Zoro, b. hakide Zoro.. Adam demiştir bari kral hakide benden iyi olsun yoksa daha fazla dayanamicimmmm :D

Zoro'nun b. hakisi taşıyor abi ya. Daha ne olsun ? Petrol gibi akıtıyor adam :D

Ekleme: Valla bu işler öyle olmuyor hacı. Kral hakisinin iyi olup diğer türlerde de iyi olması düşüncesi forumun tabularından biri sadece. Böyle bir şey mangada geçmiyor. Gördüğümüz onca rezalet dövüşten sonra kimse tutup da Luffy'nin iradesi daha yüksek, buna bağlı olarak hakisi de daha yüksek demesin. Ben KK olacam deyip lay lay lom yaşayıp gitmek değil, bunun için uğraşmaktır irade. O da Zori'de var işte :a: Luffy'ye asıl abilik yapan kişi Zoro. Korsancılık oynamasına izin veriyor ama sağa sola yalpaladı mı da azarı basıp kendine getiriyor :)

@Kovacs

Sadece Zoro'da da kral haki olduğunu belirtmek için yazmıştım.
Şakayla karışık iyi çevirmişsin sorduğum soruları. :/ B.haki söz konusu olunca umrunda değil, h.haki olunca tabi iyi olacak yoksa yeni kaptan arardık he mi? Tıkandın bu sefer. :S

O işler öyle olmuyor diyorsun ama mangada oluyor işte. :( Oda'ya şirk koşmuşsun bildiğin. H.hakide en iyi demek diğerlerinde de en iyi demek değil elbette ama ben öyle bir şey söylemedim zaten. Genel irade ve ruhtan bahsettim. H.haki seviyesi kişinin ruh gücü seviyesini gösteriyor bir nevi. Zoro h.hakide gerideyse ruh olarak da geride demektir işte.

Haki, chakra, reatsu... Bu serilerde dövüşlerin asıl olayı hep bu terimler üzerinden yürüdü. Bu konuda güçlü olanlar rakibinden de güçlü oluyor.

Ahaha Killer falan da orada. :) Law da orada ki o resimde Zorodan daha önemli bi figür. O dahi Luffy'nin gerisinde. Kapatma gözlerini. :artiz:

Orlumbusu falan da verelim mi yanına fırlatır belki sağa sola. :gamyon:
Law'ın daha önemli olduğunu ordaki resimde nasıl anladın ? Gittikce batıyorsun. Gerçi sana kalsa Luffy canı sıkıldığı için insanların kucağında zıpladı yoksa kendi başına kaçabilirdi :hhh::hhh:
Uçamadığını gördük,bence yeterli bu.
Senin gibi mantıklı yorumlar atan birine böyle bi yorum yakışıyor mu ? Uçamıyor ne yani, Luffy'de kırakerlerı ıslatamıyor ne olacak şimdi :artiz:

Sabo gibi kin gütmeyen, Fuji gibi sivil sivil diyenleri görmektense Ace gibi mert bir adamın çocuğunu görmeyi tercih ederim.
Bana göre bu Sabo-Fuji-Ace üçlüsü üçü de 5 para etmez :( Ace bencil kendinden başka kimseyi düşünmeyen beyni çalışmayan bir arkadaş. Sabo ise kardeşini yakalamışlar teslim etmişler ama karşıda ki insana benim alakam yok Ace in kendi kararı banane olan oldu gel tavla atalım diyen bir karakter. Fuji ise sözde amiral ne yaptığı belli değil sivil der ortaya meteor atar korsan der. Yardım falan eder :S böyle naptıkları belli olmayan karakterler.

@RedTeroR Luffy fanı değilim. Luffy de çok sevdiğimi söyleyemem normal yani :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık