Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fanlik yapmamak ve yermek pek ala yapilabilir ama :) zoro konusunda seni zoro gomerken gormek çok ilginc olur.

Luffy nin gucunden kastim zoro hic bir zaman Luffy den guclu olamiyacak.Belki esit olacak ama ustun olmayacak.Bu seviyeden yurunebilirdi gayette neyse.

Saksı çalışınca ilginç iddialar bulabiliriz.Benim okuduğum op da güç seviyesi amiral ve yonkou.Alti ustu sagi solu yok.Amiraller yonkoular ile kafa kafaya carpisabilecek yetenege ve meyve gucune gore yenebilecek gucte adamlardir.Bir amiralin bir yonkouyu indirmesi op evreninde şaşkınlik ile karşilanmaz.
Göremezsin işte sorun orada :) İstesem de yapamam.

Zoro ayaklarını sağlam basan bir adam oldu her zaman. O yüzden tayfadaki kimseyle karşılaştırmıyorum onu. Luffy de dahil. Zati son vs. leri ilkleri aratır oldu ki ilk vs. leri de saçma sapan idi. Giderek vahim bir hal alıyor bu çocuğun vaziyeti. Fanlarına üzülüyorum bir şey değil (tabi ki üzülmüyorum) :D

Bu arc bitsin bu meseleyi konuşalım yine.

Dediğim gibi herkesin amiral ve yonkou hakkında düşündükleri ve gördükleri farklı. Ama yonkounun havası da her zaman farklı oldu benim için. Onu da kısmetse göreceğiz bu arc sonu (inş).

Fanlik yapmamak ve yermek pek ala yapilabilir ama :) zoro konusunda seni zoro gomerken gormek çok ilginc olur.

Luffy nin gucunden kastim zoro hic bir zaman Luffy den guclu olamiyacak.Belki esit olacak ama ustun olmayacak.Bu seviyeden yurunebilirdi gayette neyse.

Saksı çalışınca ilginç iddialar bulabiliriz.Benim okuduğum op da güç seviyesi amiral ve yonkou.Alti ustu sagi solu yok.Amiraller yonkoular ile kafa kafaya carpisabilecek yetenege ve meyve gucune gore yenebilecek gucte adamlardir.Bir amiralin bir yonkouyu indirmesi op evreninde şaşkınlik ile karşilanmaz.
Amiraller 1v1 de yonkou alabilse etrafta yonkou kalmaz be hocam.Mesela kaiodoyu neyin 1v1 de alsalar kim takar yonkouları

Meyveli veya meyvesiz elinde kılıç olan Mihawk'ı yenerse en iyi o olur, onun meyvesi var sayılmaz gibi bi anlayış çocukca :artiz:

Luffy yaptığı dövüşlerden sonra p up aldı mı sizce ?
Bence almıştır.Shonen jump karakterleri genelde dövüşlerde zorlanır ve akabinde her zorlu dövüşten sonra kendilerini aşarlar.Dofy dövüşünden sonra g4'ü daha etkin kullanmanın bi yolunu bulmuş olabilir yada yeni teknik vb.
Bak ama zoro almamıştır.Adam punk hazard'da ki sıcak kısmı saymazsan terlemedi bile.Diğerleri biran önce zoro'nun seviyesine yetişse de zoro'yu çılgın vs ler atabilirken görebilsek:rolleyes:

@RedTeroR
O dövüşte alacağı p-up sayesinde amiral olur diyorum ben.

@Millennium Wizard
Görüntü o şekilde. Teach hariç hiçbir yonkouya tek dalmayacak gibi.

@Alpamis
Gerçekler er ya da geç bilinçaltına nüfuz eder. :cool: Benimki kendi düşüncem sadece. Olur ya da olmaz orasını bilemem.

Amiraller 1v1 de yonkou alabilse etrafta yonkou kalmaz be hocam.Mesela kaiodoyu neyin 1v1 de alsalar kim takar yonkouları
Tayfayi niye katmiyorsun işin icine.Luffy daha Big Mom i goremeden esir düştü.Doff u goremeden de oyuncak olacaklardi mesela.Tayfa bu yuzden onemli.Sakazuki yanina 1 amiral daha alip yeni dunya da yonkou avlayamaz.Eger oyle bir sey yapar ise geri kalan yonkoular eger geri zekali degilse iş birligi yapip canina okurlar denizcilerin.Yeni dunya da iyi kotu bir duzen var ve bu hukumetin bir nebze de olsa işine geliyor.Butun korsanlar yeni dunyaya akin etmeye calisiyor.Diger denizleri takan yok.Oda soyledi mi bilmiyorum ama yeni dunya op evreninin kacta kacini olusturuyor mesela.Atiyorum 10 milyar adam var ve 1 milyari yeni dunyada.10 da 9 hukumet için çok çok iyi neden bozsun ki bu düzeni.Eger 10 da 4 ü 5 i falan kaliyor ise hukumete o zaman sikintili bir durum.Bunu da zamani gelince oğreneceğiz diyorum da Naruto gibi boş bitecek diye çekiniyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık