Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@RedTeroR @Millennium Wizard
Kaido'yu tek başına indiremeyeceğini hepimiz biliyoruz. :/ Luffy'nin yanında birileri olacak ve en büyük işi de Luffy yapacak. Tam teşekküllü bir amiral olması o işi yapabilmesi için yeterli diye düşünüyorum.
Mom olmaz belki ama Luffy kaidoyu teke indirir gibi bence.Baksana mangaka yumruklar tatmin etmez falan diyor.Besbelli kafa kafaya dövüştürüp kaybettirmenin senaryosunu hazırlıyor.

Mom olmaz belki ama Luffy kaidoyu teke indirir gibi bence.Baksana mangaka yumruklar tatmin etmez falan diyor.Besbelli kafa kafaya dövüştürüp kaybettirmenin senaryosunu hazırlıyor.
Benim için hava hoş, hatta o an için güzel de olurdu ama aynı zamanda çok mantıksız da olurdu. :D OP kalitesi açısından böyle bir şeyi istemem, zaten de olmaz yani eminim. Oda o sözle Kaido gibi darbelerden kolay kolay etkilenmeyen bir hayvana Luffy'nin nasıl zarar verebileceği hakkında yorum yapmış sadece.

@RedTeroR @Millennium Wizard
Kaido'yu tek başına indiremeyeceğini hepimiz biliyoruz. :/ Luffy'nin yanında birileri olacak ve en büyük işi de Luffy yapacak. Tam teşekküllü bir amiral olması o işi yapabilmesi için yeterli diye düşünüyorum.
Sıralamayı yanlış yapıyorsun, ben tek başına Kaido indirir demiyorum zaten ama Kaido'yu yardımlı indirebilmesi için bile en azından bir amiral kadar güçlü olmalı. Ve indikten SONRA artık o amiral seviyesini de geçtiği için yonkou demek daha doğru olur.
Not:Akainu bence bi amiralden fazladır konu onla alakasız...

Benim için hava hoş, hatta o an için güzel de olurdu ama aynı zamanda çok mantıksız da olurdu. :D OP kalitesi açısından böyle bir şeyi istemem, zaten de olmaz yani eminim. Oda o sözle Kaido gibi darbelerden kolay kolay etkilenmeyen bir hayvana Luffy'nin nasıl zarar verebileceği hakkında yorum yapmış sadece.
Şu an erken diye Mom olmaz diyorum.Yoksa o da olur.Ne yani bütün yonkoları böyle cümbür cemaat mi aldıracak.O zaman bu adam ne yaptı da kk oldu diye kimse sormaz mı ? 1 belki ama 2.yonkoyu Luffy kendi almalı.Yoksa garpın dediği gibi gerçekten şansla kk olmuş olur bir nevi.Sanmıyorum böyle çizeceğini.

Yahu şunu demeyi bırak saldiracagim sana
Her defasinda ayni şeyi diyon. Bildiğin alttan alttan insanların bilinçaltına işliyon.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık