Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy hemen hemen her şeyi binbir türlü yardımla yapan biri. Birileri de geliyor sanki Luffy her şeyi kendi başına yapmış gibi konuşuyor da konuşuyor :) Bununla da kalmıyor, Luffy'nin yardım ve yataklıkla yaptığı şeyleri Ace'in önüne geçen şeyler olarak nitelendiriyor. Sonra da Ace ne yaptı ki diyor. Len bırak Ace'i, Buggy sama Luffy kadar yardım alsa şimdiye korsan kraldı :at:

Yav hangi seride ana karakterler adam gibi vs atmış yardım almadan.Niye yoruyorsunuz kendinizi.Dünyanın en çok satan mangası da olsa aynı saçmalık bunda da var.Niye ? Ana karakter en güçlü ile dövüşüp ondan güçlü olmak zorunda.Ha bu sırada mıçma olur mu ? Evet.
"benim tuttuğum takım/karakter diğer her şeyden daha güçlü olmak zorunda. Çünkü ben öyle istiyorum"

Madem irade ile ilgili Ace'nin iradesi miras olarak kan bağı bile olmadan aktarılacak dendiğinde Luffy neden gösteriliyor ?
Bire bir miras kalan iradenin Luffy'e geçtiği gösterilmişken bu yazdığının amacı ne beni haklı çıkarmak mı ?
Rogerın iradesi, mirası oğlu Ace'le bitecek sanan denizcilere WBnin verdiği cevap la o.
Ace'in hangi mirası ve iradesi kalmış Luffy'ye? Luffy şu an Ace'in hangi isteğini, mirasını iradesini taşıyor da buradan ilerlemeye çalıştın?

Rogerın iradesi, mirası oğlu Ace'le bitecek sanan denizcilere WBnin verdiği cevap la o.
Ace'in hangi mirası ve iradesi kalmış Luffy'ye? Luffy şu an Ace'in hangi isteğini, mirasını iradesini taşıyor da buradan ilerlemeye çalıştın?
Sen ne hikaye anlatıyon :D Bak ben çizimlerden mangadan bahsediyorum, Ace'nin ismi geçiyor, kan bağı olmasa bile miras kalacak diyor Luffy gösteriliyor sen hala kalkıp hikaye anlatıyon :bilmem:

Sen ne hikaye anlatıyon :D Bak ben çizimlerden mangadan bahsediyorum, Ace'nin ismi geçiyor, kan bağı olmasa bile miras kalacak diyor Luffy gösteriliyor sen hala kalkıp hikaye anlatıyon :bilmem:
Sen de hele hangi iradeymiş o, Ace'in neyi varmış da neyi miras bırakmış? :hhh:
Orada özellikle denizcilere söylenen Rogerın iradesini kan bağını yok ederek bitiremezsiniz, korktuğunuz şey eninde sonunda gerçeklesecek. Oyajiyi de ni dinlemez anlamaz oldun Red? Herkese ettin bari ona ayıp etme. :artiz:

Sen de hele hangi iradeymiş o, Ace'in neyi varmış da neyi miras bırakmış? :hhh:
Orada özellikle denizcilere söylenen Rogerın iradesini kan bağını yok ederek bitiremezsiniz, korktuğunuz şey eninde sonunda gerçeklesecek. Oyajiyi de ni dinlemez anlamaz oldun Red? Herkese ettin bari ona ayıp etme. :artiz:
Adam Luffy'i gösteriyor tüm bu konuşmalarda sen kalkıp manga denizcilerden bahsetti diyorsun ? Bu mantıklı mı sence ?
Konuşma oluyor Luffy odak noktasında Ace'nin mirası aktarılacak dendiğinde, senin mantığa göre denizcilere selam çakıyor :bilmem:
Niye olan şeyleri kabul etmiyorsun ? Yani bu nasıl bi mantık hacı anlamış değilim :hoo:

Hala daha Zoro fanı arkadaş sırf Zoro'yu ön plana çıkarabilmek için Luffy'e çamur atmaya çalışıyor ya.:D Çok komik duruyor. Tek başına önünü bile bulamayan adamın en büyük yardımı aldığını anlayamıyor malesef. Sence de öyle değil mi @RedTeroR

@darkspeed

Konu o değil hocam. OP evreninde zaten Ana karakterin amacının gerçekleşebilmesi için bu yoldan geçmesi gerektiğini serinin dinamikleri Mangaka'nın hikayesi bize gösteriyor. Luffy en güçlü olmak zorunda. Ya da en güçlüleleri yenebilecek onlara karşı savaşabilecek seviyede. Bu olay her yerde geçti. Şimdi ise bizim anlatmaya çalıştığımız şey bu olunca fanlık mı oluyor sence?

Mangaka olayın ağırlığını da işin içine sokarak ve Luffy'nin de karakterini işleyerek rakipleri ile savaşlarını bir hikayeye bağlıyor? Kaç kişi serinin başından bir Amiral kadar güçlü olmasını isteyipte herkesi sorunsuz bir şekilde aşmasını isterdi? Bu böyle olsa o zaman da torpil kelimesi geçecekti. Ama Mangaka olabilecek en düşük güçle(Bir Yonkou ve Amiral'in yüksek seviyeli karakterlerin gücüne oranla kasıt) dipten sıfır tayfayla bu karakteri yolculuğa başlatıyor. Meyvesi de keza öyle. Tek başına aşması gereken engelleri aşıyor. Yardım alması gerektiği yerde de alıyor. Tayfa olayının bu serideki anlamı da bu. Bu bütün karakterler için geçerli.

Son düzenleme:
Adam Luffy'i gösteriyor tüm bu konuşmalarda sen kalkıp manga denizcilerden bahsetti diyorsun ? Bu mantıklı mı sence ?
Konuşma oluyor Luffy odak noktasında Ace'nin mirası aktarılacak dendiğinde, senin mantığa göre denizcilere selam çakıyor :bilmem:
Niye olan şeyleri kabul etmiyorsun ? Yani bu nasıl bi mantık hacı anlamış değilim :hoo:
Ace'in mirası ne yahu de hele? :) Mera Mera falansa onu Sabo aldı. :oops:
Fazla özgüvenin altını doldurursan Roger, dolduramazsan Ace oluyorsun.
Ahaha süperdi bu. :) :sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık