Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyazsakal Akainu'ya 2 tane geçirmiş, Akainu felç! Vuruş gücünün muazzamlığına bakın. Amiral diyorum amiral. Hatta sizin tabirinizle en güçlü(!) amiral bu. Luffy'ye bir tane çaksa Luffy'nin de olacağı aynı şey. İnsan Beyazsakal'la denk dövüşür derken bir düşünür yahu. Hele bir de bu adamların genç halleri... Luffy'yi tekleyecek adamlar var hala. Zamanı gelmeden şişirmeyin şu çocuğu yahu. Daha şimdiden yonkouyla kapıştıran var. Tee Allah'ım.
Luffy'nin G4 modunda tek yiyeceğini düşündüren şey ve bir yonkou ile dövüşemeyeceğini düşündüren şey ne?
Hem sert hem esnek muhabbetini unutuyorsun galiba?
Akainu ile Luffy'yi böyle bir avantajı varken nasıl kıyaslayabiliyorsun onu anlamıyorum. Aynı şey değil ki. Aynı şartlarda değiller.
Abarttığını düşünüyorum.
Dof'u yok sayan teknik herhalde Yonkou ile dövüşmesini sağlar.
Gücü bence de yetmeyecek. G4 ile amiralle çarpışacak kadar güçlü oluyordur bence ama Yonkou başka bir hikaye. G5,uyanış, ya da h.haki meselesi... Daha çok p-up alır Luffy.

@Densetsu no Samurai
Sen de bir yerde haklısın ama Yonkou'dan tek yiyecek durumdaysa Luffy, o zaman Yonkou'ya harbiden çok uzun yıllar var demektir. Fakat gördüğümüz kadarıyla o kadar sürmeyecek gibi duruyor.
Hız olarak ve vuruş gücü olarak yetmesi lazım. Dof'u uçuran tekniğin yeterli olması lazım mantıken ya. G5, G3 gibi bir teknik olabilir. Hani G2 ile G4 hafif benziyor ya.
Ben yanlış mı anlaşılıyorum tam anlamıyorum.
Hız olarak vuruş gücü olarak bir ve hem sert hem de esnek olmasının avantajıyla Yonkou ile 1 vs 1 atabilmesi lazım.
Zaten sıkıntı süresi. Böyle bir handikapı var. Bir yonkouyu bu sürede yenemeyeceği zaten bariz. 3-4 kere düşecek belki 10 dakika hep koruyacaklar.

Luffy'yi Blueno ve Lucci karşısında hatırlayın. Aynı mevzu işte. Demek istediğim bu.
G2 ile dövüşebiliyordu ama dövüşü hatırlıyoruz nasıl olduğunu. FAkat şimdi G4'ün süresi var. O süre boyunca dövüşebilmesi lazım.

Arkadaşlar bu Sugar'ın meyvesi gibi meyveler, koka kaplı kişilere işler mi? Hakisi daha güçlü olan kişilere bence işlememesi lazım.

Yani Absolom+Sugar dünyaya hükmedebilir eğer herkese işliyorsa.
Bilemiyorum artık. Mesajı editledim, bana göre koka koruma sağlar. Böylesine tehlikeli bir meyveyi güçlü karakterlere vermiyor Oda, sırf güç dengeleri çok bozulmasın diye. Bu durum beni düşündürüyor. K.hakisi güçlü olan kişi Sugar'ın kötü niyetini sezip tedbir alabilir belki de. Yani zirvedeki adamlara her türlü yalan gelir bu güç.

B.haki kendi vücudunu dokunulmaz yapmıyor galiba :S Dokunulmaz değilsen etkilenirsin güçten. Fakat b.haki yi vücudun biraz daha dışına itebiliyorsan. Zoro gibi taşırıyorabiliyorsan :oleyo: belki o zaman meyve güçlerine karşı daha üstün olabilirsin.

Gözlem hakisi sürekli açık olmuyor ama sanırım sadece dikkatini yoğunlaştırırsan kullanabiliyorsun. Her zaman açıksa birçok hata çıkar seri içinde.
Wb uyurken Ace'i farkediyordu. Eğer bir tehdit varsa kendiliğinden hissediyor olabilirsin.
Bir karşı koyma ihtimali olmalı böyle bir şeyin.

WB'ye Mihawk ile Kizaru saldırıyor adam kıpırdamıyor. Marco ile Jozu'nun araya gireceğini biliyor.
Hep açık olmayabilir fakat bu tarz şeyleri farketmene yarıyor olmalı.

Yani WB halkın arasında dolanıyor. K.haki açık değil. Fakat birisi ona hamle yaptı mı ya da yapmaya hazırlandı mı uyarı geliyor olmalı.

Luffy Mihawk'a tam saldırırken saldırının sonucunda kolunun kesileceğini görüyordu.
WB gibi adamlar da Sugar'ı gördüğünde oyuncuğa döneceğini görüyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık