Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
+1
Zalım dünya dofi yi tek karsilamaya cesaret edemeyip topluca daldilar:ühü:
Hep o korkak Fuji ve çevirdiği dolap yüzünden oldu bütün bunlar. Yardım etmeyi reddetse Dof bunu orada çizecekti ve Jack, CP0 veya başka güçlü adamları yardım için çağıracaktı.
@ch3rl0b11n @Monkey D. Dragon İstediğinizi söyleyin Luffy fanları bile bu konuda ikiye ayrılıyor. Sivil diyen çapsız Fuji'ye her türlü tahriki yaptı Dofy, adam olsa dalardı ama müthiş k. Hakisi ile tabi kendisi için yolun sonunu gördü. :(

Neyse ben kaçıyorum. Başka zaman devam ederiz.

Yahu tamam kapışır da denk falan, ne yaptın sen. :D Kendini ezdirmez, ciddi ciddi kapışır o kadar.

Luffy'yi şu haliyle tekleyebilecek kimse nefes almıyor dünya üzerinde. Roger'ın kendisi mezarından kalkıp gelse, o bile tek atamaz bu saatten sonra.

Sahi, Roger'ın mezarı nerede acaba. :/
G4 Luffy'den bahsetmiştim yalnız. G4 açtığında bir Yonkou ile kafa kafaya kapışır. Ama G4 bitince pert olur.

Dof'u oradan oraya uçuran teknik + hasar almasını da engelleyen bu teknik sayesinde Yonkou ile birebir mücadele eder gibi geliyor.

G4 Luffy'den bahsetmiştim yalnız. G4 açtığında bir Yonkou ile kafa kafaya kapışır. Ama G4 bitince pert olur.

Dof'u oradan oraya uçuran teknik + hasar almasını da engelleyen bu teknik sayesinde Yonkou ile birebir mücadele eder gibi geliyor.
Ben de G4'ten bahsediyordum zaten. yonkou ile kafa kafaya gidemez, sadece ciddi dövüşür ve kendini ezdirmez. Yani yonkou karşısında hemen hemen bir amiral varmış gibi takılır bir süre. Ama yonkou bu, seviyesi çok fazla. over 9k adamlar. G4 sınırsız olsa bile baş edemez kesinlikle. Daha çok gelişmesi lazım. :/

Der ve giderim. Geç oldu la.

Gear 4 ile Luffy Aslanlar gibi yonko ile kapışır.Amirali zaten kanırtır.gear 4'ün kullanım süresini uzatsın,üstüne listesine g4 ile yeni saldırılar eklesin amiral de alır.Şimdi amiralciler gelip amirali alıyorda niye yonkoyuda alamıyor demesin.Benim nazarımda amiral ile yonko arasında belirgin bi fark var.Yonkodan tek de yemez ayrıca.Akainu 2 yemiyor sadece 2 yumrukta bi süreliğine safdışı bırakılıyor.2 yemiş adam sonra daha mugiwara diye yırtınır mı?Luffy'de yemez bu saaten sonra.Dediğim gibi amiral de alır Gear 4 süresini uzatırsa.Artık o hangi amiralin en şanssız olduğuna kalmış ;)

Ben de G4'ten bahsediyordum zaten. yonkou ile kafa kafaya gidemez, sadece ciddi dövüşür ve kendini ezdirmez. Yani yonkou karşısında hemen hemen bir amiral varmış gibi takılır bir süre. Ama yonkou bu, seviyesi çok fazla. over 9k adamlar. G4 sınırsız olsa bile baş edemez kesinlikle. Daha çok gelişmesi lazım. :/

Der ve giderim. Geç oldu la.
Bence hızının, gücünün ve hasar almamasının yetmesi gerekiyor. Sıkıntı zaten süresinin yetmeyecek olması. Hem süresi yetmeyip hem gücü de yetmezse oooo yandık o zaman. :D

Big Mom'a karşı belki 3-4 defa kullanacak anca yetecek. Bu yüzden bu tekniğin sadece zaman konusunda sıkıntıları olduğunu düşünüyorum.
BM'den sonra Luffy daha da ustalaşacak, Süreyi uzattığı için belki 2 defa kullanacak bir Yonkou'ya karşı.

Beyazsakal Akainu'ya 2 tane geçirmiş, Akainu felç! Vuruş gücünün muazzamlığına bakın. Amiral diyorum amiral. Hatta sizin tabirinizle en güçlü(!) amiral bu. Luffy'ye bir tane çaksa Luffy'nin de olacağı aynı şey. İnsan Beyazsakal'la denk dövüşür derken bir düşünür yahu. Hele bir de bu adamların genç halleri... Luffy'yi tekleyecek adamlar var hala. Zamanı gelmeden şişirmeyin şu çocuğu yahu. Daha şimdiden yonkouyla kapıştıran var. Tee Allah'ım.

Bence hızının, gücünün ve hasar almamasının yetmesi gerekiyor. Sıkıntı zaten süresinin yetmeyecek olması. Hem süresi yetmeyip hem gücü de yetmezse oooo yandık o zaman. :D

Big Mom'a karşı belki 3-4 defa kullanacak anca yetecek. Bu yüzden bu tekniğin sadece zaman konusunda sıkıntıları olduğunu düşünüyorum.
BM'den sonra Luffy daha da ustalaşacak, Süreyi uzattığı için belki 2 defa kullanacak bir Yonkou'ya karşı.
Gücü Yonkou ile çarpışacak kadar değildir. G4 ile amiralle çarpışacak kadar güçlü oluyordur bence ama Yonkou başka bir hikaye. G5,uyanış, ya da h.haki meselesi... Daha çok p-up alır Luffy.

@Densetsu no Samurai
Sen de bir yerde haklısın ama Yonkou'dan tek yiyecek durumdaysa Luffy, o zaman Yonkou'ya harbiden çok uzun yıllar var demektir. Fakat gördüğümüz kadarıyla o kadar sürmeyecek gibi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık