Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu adam bana göre haklı yani Sanji'nin bacağı dediğin gibi çatlaksa hala kıramaz. Üstüne zorlarsa tamamen kırılır. Ki tedavi olup olmadığı belli değil zouya kadar chopperla yani tayfanın doktoruyla gitti. Nami ne alaka? Bu arada eşleşirse bile ileride eşleşir şu anki durumuyla alakası yok. İleride böyle olucak diye şu anda böyle kabul edemeyiz tabi senin düşünce yapın böyleyse bir şey diyemem. İlk başta Sanji'nin bacağının kırık olmadığını söylemişsin ondan sonraki yorumlarını okumadım. İlk söylediğine göre yanıt verdim.
O zaman bir konu hakkında yeterli bilgi sahibi ol ondan sonra yorumunu yap eleştir. Kaplumbaga kabuğunu kırdıktan sonra bir seviye güçlenecek zoronun demiri kestikten sonra saol sayende güçlendim dedigi gibi dedim.
Eger kıramazsa gelişme sağlayamaz dedim. Kizaruyla eşleşmesinide ileriye dönük için kastettim dikkatli okursan..

kör topal

O zaman bir konu hakkında yeterli bilgi sahibi ol ondan sonra yorumunu yap eleştir. Kaplumbaga kabuğunu kırdıktan sonra bir seviye güçlenecek zoronun demiri kestikten sonra saol sayende güçlendim dedigi gibi dedim.
Eger kıramazsa gelişme sağlayamaz dedim. Kizaruyla eşleşmesinide ileriye dönük için kastettim dikkatli okursan..
Ne hakkında yetersiz bilgiye sahibim? Bu arada Pekoms vs Sanji yalan oldu haberin olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık