Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Weevil en son Luffy'nin peşine düşmüştü..
Büyük ihtimal müttefik olacak gibi gözüküyor.

Ha mangaka bir anda farklı bir senaryoya çevirir mi? Çevirebilir.
Ama bana çevirmeyecek gibi geliyor.
Aynen Luffy nin peşine düşmüştü,yeniler yeni dünyayı birbirleri katıyor ya.Wevilda büyük işler yapabilir,Marcoyu yakalamak olabilir mesela.

Oha bu sabah neye uyandık öyle, demek Mihawk önceden Ray'i çizmiş ha.:D
Benim teorime değil de başkalarınınkine inanıyorsun ha? Kalbim kırıldı. :(
Aynen Luffy nin peşine düşmüştü,yeniler yeni dünyayı birbirleri katıyor ya.Wevilda büyük işler yapabilir,Marcoyu yakalamak olabilir mesela.
Dediğinin olma ihtimali var ama Weevil'ın annesi tarafından yönlendirilmesi ve Teach'den nefret etmesi müttefik olacağını düşündürüyor bana.
Marco'yu yakalamaya gitse bile o iş olmaz bence. Marco, Jozu, Vista ve diğerlerinin tek bir adama yenilmesi saçma olur.

Dediğinin olma ihtimali var ama Weevil'ın annesi tarafından yönlendirilmesi ve Teach'den nefret etmesi müttefik olacağını düşündürüyor bana.
Marco'yu yakalamaya gitse bile o iş olmaz bence. Marco, Jozu, Vista ve diğerlerinin tek bir adama yenilmesi saçma olur.
Weevil müttefik olsa güzel olur isterim yani,belki Marcoları Teach harcar.Ben Marcoları ille harcatcam. :)

Senin teori neydi, affedirsin görmedim. Tekrar yazarsan ona inanırım. Daha yeni uyandım mazur gör.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık