Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Monkey D. Luffy
Şimdi gördüm, izin verirsen biraz oynama yapayım.

Mihawk kılıçta çok ilerlemiştir, bunda bulduğu efsanevi kılıcında etkisi büyüktür. En iyinin kim olduğunu bulmak için Ray'in kapsını çalar. O sırada orada içmekte olan Shanks ile tanışır. Ray der ki bizim çocuğu ben yetiştirdim, onu yenersen sana bir şans vereceğim. Mihawk ve Shanks düello yapmaya başlamıştır ama hiç yenişemeyince Mihawk hayata küsmüş ve yalnız takılmaya başlamıştır.

İşin birde gerçek boyutu var, bunu 2 kişi biliyor. Mihawk dışarıda düello için beklerken içeride Ray ve Shanks bir şeyler konuştular.
R- Sakın bu çocuğu yenme Shanks, berabere kal.
S- Peki ama neden usta?
R- Sonra kapımdan ayrılmaz beni de eğit bende güçlü olmak istiyorum diye. Kendimi artık içkiye kumara ve kadına adayacağım. haha
S- Peki usta ama ya anlarsa?
R- Bu süzme anlamaz, gözleri kibirden kör olmuş. Ha baktın peşini bırakmıyor sürekli vs atıyorsunuz o zaman senden başka bir şey isteyeceğim.:D
S- Usta sen ne istersen.
R- Git kılıç kullandığın kolunu kes buda kendini kandırsın, sonra ne sana ne bana gelir.
S- Usta benim gibi adamın kolunu kaybettiğine kim inanır.
R- Kortun mu yoksa ha miço, merak etme güçten düşmeyeceksin. :D

İşte Mihawk yonkou Shanks ile düello yapıp da kendisinin nasıl güçsüz olduğunun cevabı, bunu gerçekte bilen kişi sayısı 19 dur.;)

@Monkey D. Luffy
Şimdi gördüm, izin verirsen biraz oynama yapayım.

Mihawk kılıçta çok ilerlemiştir, bunda bulduğu efsanevi kılıcında etkisi büyüktür. En iyinin kim olduğunu bulmak için Ray'in kapsını çalar. O sırada orada içmekte olan Shanks ile tanışır. Ray der ki bizim çocuğu ben yetiştirdim, onu yenersen sana bir şans vereceğim. Mihawk ve Shanks düello yapmaya başlamıştır ama hiç yenişemeyince Mihawk hayata küsmüş ve yalnız takılmaya başlamıştır.

İşin birde gerçek boyutu var, bunu 2 kişi biliyor. Mihawk dışarıda düello için beklerken içeride Ray ve Shanks bir şeyler konuştular.
R- Sakın bu çocuğu yenme Shanks, berabere kal.
S- Peki ama neden usta?
R- Sonra kapımdan ayrılmaz beni de eğit bende güçlü olmak istiyorum diye. Kendimi artık içkiye kumara ve kadına adayacağım. haha
S- Peki usta ama ya anlarsa?
R- Bu süzme anlamaz, gözleri kibirden kör olmuş. Ha baktın peşini bırakmıyor sürekli vs atıyorsunuz o zaman senden başka bir şey isteyeceğim.:D
S- Usta sen ne istersen.
R- Git kılıç kullandığın kolunu kes buda kendini kandırsın, sonra ne sana ne bana gelir.
S- Usta benim gibi adamın kolunu kaybettiğine kim inanır.
R- Kortun mu yoksa ha miço, merak etme güçten düşmeyeceksin. :D

İşte Mihawk yonkou Shanks ile düello yapıp da kendisinin nasıl güçsüz olduğunun cevabı, bunu gerçekte bilen kişi sayısı 19 dur.;)
ahahaha güzel olmuş

kör topal

Bambu meyvesi yememişti Vergo. Bambu Vergo denmesinin sebebi Bambu'yu üstün silahlanma hakisiyle kaplayıp o silahla dövüşmesi.
Kaldı ki üstün hakisine rağmen sanjinin bacağını çatlattığına dair bir bilgi yok orada çatırt diye bir ses gelmiş olabilir fakat Sanji bacağım çatladı gibisinden bir şey söylemiyor böyle bir teşhis konulmuyor. Kaldı ki O arc'dan sonra Sanji o bacakla neler neler yaptı Doflamingo ile kısa bir dövüş yaşadı Sky Walk kullandı vb. Emin ol kırabilir eğer zamanı geldiğinde Kizaru ile eşleşecek adam burada Pekoms'u yenemezse ya da kabuğunu kıramazsa ileriye dönük bir gelişmede sağlayamaz. Daha Kaplumbağanın hızına erişemeyen adam Kizarunun hızına hiç yetişemez. Sanji haterliği yapmana gerek yok gerçekler bunlar :) Oda Zoro'yu yükseltiyor ve Sanjiyi düşürüyor diye düşünenler var. Oda aynı zamanda Shanks ile Rogerin gemisinde bulunan Buggy ' yi korkak para gözlü ve güçsüz gösterip Luffy'ye dövdüren Oda Shanks'ı Yonkou yapmış. Kaldı ki Oda seri içinde en çok sevdiği kötü karakter Buggy. Burada bir sevgi meselesinden daha çok senaryo işleyişi var. Eğer sevgi meselesi olsaydı Buggy Yonkou , Shanks'ın fuku sençosu ya da KK olabilirdi :D Oda aynı arc içinde 2 elemana birden power up verirse çok gerçekci olmaz şahsen. Bundan yıllar önce Zoro Mihawktan tek yedi diye Demiri yani Mr1 ' i kesemez diye düşünenler olmuştur senin gibi ama ne oldu Zoro cut Mr1 :)
Fanlıktan gözün kör olmuş Sanji bacağı çatlamadı diyorsun acaba troll müsün? Hayır bunu göremeyecek kadar mı seviyorsun fanısın? Sanjinin zaten orada canı da yanmadı rol yaptı dimi? Kizaru ile eşleşiceği kendi uydurman hiçbir yerde yok öyle bir şey. Doflamingo'nun kuklası oldu haklısın tabi ona dövüş denirse. Sanji haterliği diyorsun ama adam haklı ve hater felanda değil sadece sen gözünün önündekini göremiyorsun. Shanks ve Buggy örneğinde ne demek istiyorsun yani Oda'nın gömdüğünü fakat gömerek mi sevdiğini söylüyorsun? :D :fool::oleyo2:.

Fanlıktan gözün kör olmuş Sanji bacağı çatlamadı diyorsun acaba troll müsün? Hayır bunu göremeyecek kadar mı seviyorsun fanısın? Sanjinin zaten orada canı da yanmadı rol yaptı dimi? Kizaru ile eşleşiceği kendi uydurman hiçbir yerde yok öyle bir şey. Doflamingo'nun kuklası oldu haklısın tabi ona dövüş denirse. Sanji haterliği diyorsun ama adam haklı ve hater felanda değil sadece sen gözünün önündekini göremiyorsun. Shanks ve Buggy örneğinde ne demek istiyorsun yani Oda'nın gömdüğünü fakat gömerek mi sevdiğini söylüyorsun? :D :fool::oleyo2:.
Onca metinden bunları çıkardıysan artık. son bir kez anlatıcam yoruldum çünkü. Mesele çatlayıp çatlamaması değil Sanjinin Kaplumbağa kabuğunu kırıp kırmaması. Ben kırar diyorum arkadaş ise Vergo bacağını çatlattı kabuğu kıramaz diyor. Bende çatlasa bile onu o kadar etkilemediğini tedavi olmadan Zou'ya kadar ki ekşınları çatlak bacakla yaptı diyorum dövüşmesine engel değil diyorum. Monster trio'yu amirallerle eşleştirenler var yeri geldiğinde senin düşünce yapın Naminin Kizaru ile dövüşmesine olumlu bakıyorsa bilemiyorum zira tayfanın en hızlı uçanıda koşanıda sanji.
Shanks buggy kısmı ise Sanji fanları ya da severleri diyeyim. Odanın zoroyu daha çok sevdiğini sanjiyi ise yerin dibine soktuğunu özellikle son mangada düşünüyorlar. Zoroyu daha ön planda gerek ödül gerek yaptığı icraatlar ile Sanjiden güçlü görenlerde var tabi bunu diyenler Oda Zoroyu daha çok seviyor diyede düşünenler. Bende diyorum ki sevgiye göre güç dengesi kurmuyor adam öyle olsa Sbs'de en sevdiğiniz kötü adam sorusuna Buggy yanıtını verip korsanlar kralının iki miçosundan bir olan buggyi korkak altın avcısı gibi gösterip Luffye harcatmazdı zira Luffy Buggyi indirdiğinde Shanks yonkou idi.
Adam sevgiye göre güç dengesi yapsa Buggyi ya sağ kolu yapardı shanksın ya korsanlar kralı ya da yonkou. Umarım anlamışsındır.

kör topal

Onca metinden bunları çıkardıysan artık. son bir kez anlatıcam yoruldum çünkü. Mesele çatlayıp çatlamaması değil Sanjinin Kaplumbağa kabuğunu kırıp kırmaması. Ben kırar diyorum arkadaş ise Vergo bacağını çatlattı kabuğu kıramaz diyor. Bende çatlasa bile onu o kadar etkilemediğini tedavi olmadan Zou'ya kadar ki ekşınları çatlak bacakla yaptı diyorum dövüşmesine engel değil diyorum. Monster trio'yu amirallerle eşleştirenler var yeri geldiğinde senin düşünce yapın Naminin Kizaru ile dövüşmesine olumlu bakıyorsa bilemiyorum zira tayfanın en hızlı uçanıda koşanıda sanji.
Shanks buggy kısmı ise Sanji fanları ya da severleri diyeyim. Odanın zoroyu daha çok sevdiğini sanjiyi ise yerin dibine soktuğunu özellikle son mangada düşünüyorlar. Zoroyu daha ön planda gerek ödül gerek yaptığı icraatlar ile Sanjiden güçlü görenlerde var tabi bunu diyenler Oda Zoroyu daha çok seviyor diyede düşünenler. Bende diyorum ki sevgiye göre güç dengesi kurmuyor adam öyle olsa Sbs'de en sevdiğiniz kötü adam sorusuna Buggy yanıtını verip korsanlar kralının iki miçosundan bir olan buggyi korkak altın avcısı gibi gösterip Luffye harcatmazdı zira Luffy Buggyi indirdiğinde Shanks yonkou idi.
Adam sevgiye göre güç dengesi yapsa Buggyi ya sağ kolu yapardı shanksın ya korsanlar kralı ya da yonkou. Umarım anlamışsındır.
Yahu adam bana göre haklı yani Sanji'nin bacağı dediğin gibi çatlaksa hala kıramaz. Üstüne zorlarsa tamamen kırılır. Ki tedavi olup olmadığı belli değil zouya kadar chopperla yani tayfanın doktoruyla gitti. Nami ne alaka? Bu arada eşleşirse bile ileride eşleşir şu anki durumuyla alakası yok. İleride böyle olucak diye şu anda böyle kabul edemeyiz tabi senin düşünce yapın böyleyse bir şey diyemem. İlk başta Sanji'nin bacağının kırık olmadığını söylemişsin ondan sonraki yorumlarını okumadım. İlk söylediğine göre yanıt verdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık