Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zaman şöle diyoruz.
Şenks ve Mihawk kapışıyor yenişemiyorlar.
Meyvesiz Teach Şenks'ı yeniyor.
Mihawk Rayleigh'i yeniyor.
Teach > Şenks > Mihawk > Rayleigh
Tiç ile Shanks'ı nereden kattın işin içine. :(

Bak şimdi Mihawk gidip Rayleigh'i yenerek en iyi unvanını almıştır bundan 22 yıl önce. Shanks da fukusenço'mun intikamını alırım diyerek Mihawk'a daldı ve o meşhur düelloların ilki gerçekleşti, yenişemediler. Sonra ardı birbirlerini sevdiler rakip olarak, ardı ardına düellolar yaptılar.

Bu adam taraf değiştirmez. Adamın Luffy'i yakalamaktan başka amacı yok hayatta. Yakalasa ne yapacak oda soru işareti.
Bence değiştirebilir. Alabasta'da yaptığı bir konuşma vardı mesela, yönetim ile alakalı konuştum ben. Smoker Luffy'i yakalamak istiyor, ve bence bir taraftan da Luffy'e hayranlık duyuyor. Bu benim görüşüm tabii. Smoker'ı denizcilere çok çok da bağımlı biri olarak görmüyorum.

@ch3rl0b11n Dono resmi açamadım, merak ettim hızlı resime yükleyebilir misin? ^^

Bence değiştirebilir. Alabasta'da yaptığı bir konuşma vardı mesela, yönetim ile alakalı konuştum ben. Smoker Luffy'i yakalamak istiyor, ve bence bir taraftan da Luffy'e hayranlık duyuyor. Bu benim görüşüm tabii. Smoker'ı denizcilere çok çok da bağımlı biri olarak görmüyorum.

@ch3rl0b11n Dono resmi açamadım, merak ettim hızlı resime yükleyebilir misin? ^^

İşte yardımsever, fedakar adam, iyilerin dostu kötülerin düşmanı amaneden yine günü kurtardı. Helal be. :(

Kral

Beyler smokerle rogerin alakası ne loguetpwn da onun hakınnda konuşyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık