Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Dostum, Kizaru saldırısını yapıyor Beckman'da arkasından 'Kahretsin hala saldırmak istiyor' gibisinden bir şey söylüyor yani ne saldırıyı durduracak yeteneği nede karşılayacak hızı var, ayrıca savaşta Marco için 'Sana çok sert davranmadım' diyor Kizaru.

@King Beckman amiral üstü çıkacak dedi kayıtlara geçsin :gamyon:
çeviri hatası.

One piece hinduizmden araklamiş birçok şeyi çok hoşuma gitti
Oha OP senaryosu bu :D 1 tek BB tam oturmadı bende. Skypia öncesi zoro-luffy nin hissettiklerini prime wb nasıl bilemez ? Marco vücudu farklı dedi de normal kim var ? BM de veled iken dev tokatlıyor ki anası babası sıradan insandı dev kökenli falan da değil. BB den 3 farklı kişilik beklerim de ruh ya da cerberus gibi bir şey beklemiyorum. Gura-gura yı alması bile yami ile alakalı. Diğer mevzular gerçekten de işlendi oldu. 4 tanrı meyvesi bekleniyor artık nika dan sonra. Dragon rüzgar, ryokugyu orman-ağaç, IM de toprağı hükmeden. BB için doğrudan şeytan demiş haklı da onun savaşı ve pozisyonu IM-devlet den farklı. Belki en son onlar kapışacak kazanan sadece OP yi değil yönetimi alır gibi. Güzel video olmuş cidden güzel şeyler yakalamış...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık