Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Yediği hasar tek atıp atamamasını değiştirmez saldırı yemiştir sonrada bir tane vurup tek atmıştır belki fight'ı görmeden konuşamayız. Yanlış anlaşılmasın amiraller sağ kollara tek atar demiyorum sağ kol tekleyecek tek karakterlerin Roger-Wb tarzı karakterlerdir onlarda belki ama bu panelde sanki fuji dayak yemiş gibi çıkarım yapmak saçma.Ayrıca siz yüksek gücü sadece Boks torbası gibi gelen bütün saldırıları göğüslemek olduğunu zannediyorsunuz sanırım, hız+bitiricilikle öne çıkan dayanıklılığı zayıf karakterlerde olabilir örneğin Shanks-Kizaru-Aokiji-Fuji gibi karakterler böyledir büyük ihtimal.
Tek atamaz abi öyle bir dünya yok. Orada iki amiral varken hasar yemesi ayrı bir olay zaten. Senin düşündüğün güçte olsa onları oraya gömmeleri gerekirdi hiç zorlanmadan. Ama o sargı ve yara bandı bir şey anlatıyor işte. Dayak yemiştir demiyorum da orada neler döndüğü net değil. İmparatorlar çoğu şeyde üst düzey oluyor genelde. Hız, bitiricilik, dayanıklılık. Amiralleri o kadar canavar görmüyorum ben.

Kizaru gibi gücü hız üstüne kurulu bir adamın saldırıya devam etmesi garip değil. Ama Beckman'i takmıyor gibi bir durum yok. Savaşta Marco içinde övgü dolu sözler söylüyordu. Sağ kolları sizler gibi küçümsemiyor amiraller.
Dostum, Kizaru saldırısını yapıyor Beckman'da arkasından 'Kahretsin hala saldırmak istiyor' gibisinden bir şey söylüyor yani ne saldırıyı durduracak yeteneği nede karşılayacak hızı var, ayrıca savaşta Marco için 'Sana çok sert davranmadım' diyor Kizaru.
Adam öyle bir güçlü ki denge şaşmasın istediği için Oda gücünü göstermedi büyük ihtimal. Birde daha işlenme zamanı değildi Shanks tayfasının. Shanks'a yakın bekliyorum ben Beckman'ın seviyesini. Bu da onu bir amiralin üstüne koyabilir gayet. Çok takılma derim o sahneye ileride sen üzülürsün.
@King Beckman amiral üstü çıkacak dedi kayıtlara geçsin :gamyon:

Tek atamaz abi öyle bir dünya yok. Orada iki amiral varken hasar yemesi ayrı bir olay zaten. Senin düşündüğün güçte olsa onları oraya gömmeleri gerekirdi hiç zorlanmadan. Ama o sargı ve yara bandı bir şey anlatıyor işte. Dayak yemiştir demiyorum da orada neler döndüğü net değil. İmparatorlar çoğu şeyde üst düzey oluyor genelde. Hız, bitiricilik, dayanıklılık. Amiralleri o kadar canavar görmüyorum ben.
Eğer cidden sağ kol seviyesi Sabo 2v1 attıysa ve fuji öyle yaralandıysa haklısın, Ama ben o Fightın 2v1 olmadığını ve ordaki sabonun sağ kol üstü yada en güçlü sağ kol olduğunu düşünüyorum burada işin içine tahmin giriyor sadece net bir şey söyleyemeyiz.

Dostum, Kizaru saldırısını yapıyor Beckman'da arkasından 'Kahretsin hala saldırmak istiyor' gibisinden bir şey söylüyor yani ne saldırıyı durduracak yeteneği nede karşılayacak hızı var, ayrıca savaşta Marco için 'Sana çok sert davranmadım' diyor Kizaru.
undefined
Shanks tayfası oraya savaş için gelmemiş zaten Shanks savaş emri verse Beckman'de devam ederdi büyük ihtimal ben bilinçli şekilde bir şey yapmadığını düşünüyorum. Kizaru'da aynı savaşta Marco için güçlü, korkutucu gibi ifadeler kullanmıştı ayrıca.

Shanks tayfası oraya savaş için gelmemiş zaten Shanks savaş emri verse Beckman'de devam ederdi büyük ihtimal ben bilinçli şekilde bir şey yapmadığını düşünüyorum. Kizaru'da aynı savaşta Marco için güçlü, korkutucu gibi ifadeler kullanmıştı ayrıca.
O tarz ifadeleri Hawkins ve balıkadamlar için de kullanıyor Kizaru. Adamın kişiliği öyle gerçekten korktuğu yok.

Ben Kınları o kadar zayıf görmüyorum hocam sonuçta direkt vs attıkları kişi Kaido oldu. Ray seviyesinde değiller tabi. Ama yine de tek bi amiralin gelip de Wano da elini kolunu sallaya sallaya yada herkesi rahat rahat tekleyebileceğini düşünmüyorum.
Sonları Novalardan farklı olmaz.
Wb ile dalga geçen adam bu.

@King Beckman amiral üstü çıkacak dedi kayıtlara geçsin :gamyon:
Bu sözü kelepçeli marcoya lazet attıktan sonra söylemiyor muydu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık