Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Gear 3 ve Zoro ve Killer'ın ilk saldırıları zarar veremiyor Kaido'ya ve bu çok normal. Kınların hepsi delici saldırıya sahip çünkü ileri silahlanma biliyorlar. Kaido'ya verdiği zarar Gear3 ve Zoro ve Killer'ın ilk saldırılarından güçlü zaten. Ama Luffyde ileri seviye silahlanma öğrenince Kaido direkt zirve adamları anımsadı zaten. Killer'da içten vuran ses saldırısı attı. Ek olarak Kid'in çatıda kullandığı saldırıların hepsinden daha fazla zarar verdi kınların saldırıları. Bu da çok açık. Ha Kaido değil de bedeni normal biri üzerinde atılsa Kid, Zoro ve Killer'ın ilk atağı Gear3 falan belki dsha fazla zarar verecek ama Kaido'yu deriyi delmek, aşmak için uyanış, ileri silahlanma, ileri kral haki fslan gerekiyor yani bir hakide üst düzey olman lazım.
bahsettiğim şey Luffy'nin ilk featleri değil Luffy'nin bildiğin khli saldırıları, kaido'nun bir çok reaksiyonu abartılı bana kalırsa, momo ısırıyor adamın gözleri beyaza dönüyor kınlar kesiyor adam inliyor sorsan adam gibi hasar var mı yok

Mangada hiçbir zaman Manyetizma gücü olan birisinin yaptığı Railgun'la çivi saldırısı aynı etkiyi bırakmayacağı için anlamsız bir soru. Ve evet varsayım oluyor bu yüzden yanıtlamamayı tercih ediyorum. Olmayacak olaya neden evet, ya da hayır diyeyim.
Ağzınla diyorsun. Mangada gördüğüm olaya göre hareket ediyorum. Anlaması zor bir şey sormuyorum. Mangada her gördüğünü ciddiye alıyorsan bunu da son koz olarak görsen ciddiye alır mısın almaz mısın ? İnkar mı edersin yoksa evet çok güçlü bir saldırıymış mı dersin. Evet veya hayır bu sorunun cevabı? Bunu cevaplasan yeter bana. Yanıtlamama tercihin işine gelmeme sebebi. Çünkü dediğinle örtüşüyor.

bahsettiğim şey Luffy'nin ilk featleri değil Luffy'nin bildiğin khli saldırıları kaido'nun bir çok reaksiyonu abartılı bana kalırsa momo ısırıyor adamın gözleri beyaza dönüyor kınlar kesiyor adam inliyor sorsan adam gibi hasar var mı yok
Yonko olduğu için daha fazla saldırı alıyor işte ve evet pekte etki etmiyor 4 Kın'ın ortak saldırısı Zoro'nun tek başına yaptığı saldırı kadar etki etmedi.

Kaido hepsine bağırıyor doğru ama ortada bir şey yok işte :D Bm'de Law ve Kid, kadını bağırtmanın üstüne Ağzından ve burnundan oluk oluk kan getirtti.

Ağzınla diyorsun. Mangada gördüğüm olaya göre hareket ediyorum. Anlaması zor bir şey sormuyorum. Mangada her gördüğünü ciddiye alıyorsan bunu da son koz olarak görsen ciddiye alır mısın almaz mısın ? İnkar mı edersin yoksa evet çok güçlü bir saldırıymış mı dersin. Evet veya hayır bu sorunun cevabı? Bunu cevaplasan yeter bana. Yanıtlamama tercihin işine gelmeme sebebi. Çünkü dediğinle örtüşüyor.
Eğer Kid çivi yağdırsa ve Big Mom'ın ağzından, burnundan kan getirse ve kadın aynı Law'ın saldırısından sonraki gibi bağırırsa evet bu iki atağı denk görürüm. Peki sen Law, Yukarıdan roomla taş yağdırıp, son saldırının yaptığı etkinin tıpatıp aynısını yapsa güçlü kabul eder misin ? Bence edersin ama taş ve çiviyle bu işin olmayacağı bariz o yüzden sadece düşüncemi küçümsemek için olmayacak bir şey üzerinden ilerliyorsun. Ama evet cevabım net böyle bir saçmalık olursa Oda çizerse ne kadar eşit hissini vermeyecek bir saldırı da olsa çivi kabul ederim.

Kid mamyetik top atsa Law, çivi yağdırsa ve aynı etkiyi bıraksa Law'ın çivilerini de Kid'le denk kabul ederim bu kadar basit. Burada bakma dalgasına eğlenirken taraflaşma oluştu Law, Kid'den çok daha az sevdiğim bir karakter değil.

Son düzenleme:
Eğer Kid çivi yağdırsa ve Big Mom'ın ağzından, burnundan kan getirse ve kadın aynı Law'ın saldırısından sonraki gibi bağırırsa evet bu iki atağı denk görürüm. Peki sen Law, Yukarıdan roomla taş yağdırıp, son saldırının yaptığı etkinin tıpatıp aynısını yapsa güçlü kabul eder misin ? Bence edersin ama taş ve çiviyle bu işin olmayacağı bariz o yüzden sadece düşüncemi küçümsemek için olmayacak bir şey üzerinden ilerliyorsun. Ama evet cevabım net böyle bir saçmalık olursa Oda çizerse ne kadar eşit hissini vermeyecek bir saldırı da olsa çivi kabul ederim.

Kid mamyetik top atsa Law, çivi yağdırsa ve aynı etkiyi bıraksa Law'ın çivilerini de Kid'le denk kabul ederim bu kadar basit. Burada bakma dalgasına eğlenirken taraflaşma oluştu Law, Kid'den çok daha az sevdiğim bir karakter değil.
Bende o olmuyor pek. Sen mesela kabul ederdim diyorsun eşit hissini vermese bile. Bende bu hissiyatı vermediği için kabul edemiyorum. Farklı yorumluyoruz biraz. Ben kabul etmezdim mesela Law'ın taş yağdırma olayını aynı şekilde çizse bile. Çünkü saldırıya bakınca totalde güçlü gözüken bir saldırı değil. Dediğin gibi olsaydı son saldırısı taş yağdırma olsaydı ben ciddiye alamazdım. Bana geçmezdi saldırının gücü. Gelip gömerdim o saldırıyı da.

Tartışabiliriz olabilir. Taraflaşmadan ziyade fikir ayrılığı. İki tarafın birbirinden üstün olduğu noktalar var. Bende zamanında Kid'i seviyordum. Şu an nötr durumdayım. Forumda karakterlere sallamak keyifli olduğu için sallıyorum. Law Kid atışması da keyifli oluyor. :D Kid'i övdüğüm yorumlarımda var ama meyvesel olarak beklentim çok daha yüksek olduğu için benim için saldırıları beklentimin altında kaldı.

Bende o olmuyor pek. Sen mesela kabul ederdim diyorsun eşit hissini vermese bile. Bende bu hissiyatı vermediği için kabul edemiyorum. Farklı yorumluyoruz biraz. Ben kabul etmezdim mesela Law'ın taş yağdırma olayını aynı şekilde çizse bile. Çünkü saldırıya bakınca totalde güçlü gözüken bir saldırı değil. Dediğin gibi olsaydı son saldırısı taş yağdırma olsaydı ben ciddiye alamazdım. Bana geçmezdi saldırının gücü. Gelip gömerdim o saldırıyı da.

Tartışabiliriz olabilir. Taraflaşmadan ziyade fikir ayrılığı. İki tarafın birbirinden üstün olduğu noktalar var. Bende zamanında Kid'i seviyordum. Şu an nötr durumdayım. Forumda karakterlere sallamak keyifli olduğu için sallıyorum. Law Kid atışması da keyifli oluyor. :D Kid'i övdüğüm yorumlarımda var ama meyvesel olarak beklentim çok daha yüksek olduğu için benim için saldırıları beklentimin altında kaldı.
Bende öyleyim hepsine sallamak keyifli. Hakkı yeneni savunduğum oluyor bazen onun dışında hepsine sallıyorum :D Law'da güçlü adam zaten. Bana göre Dressrosadan beri Zoro'dan ufak bir farkla daha güçlü

Şu seri bitse unutamayacağım ender olaylardan biri Law ve Kidin Bigmomu aralarında paslaşması ve magmaya yollamasıdır.

Özellikle Bigmomun çaresizce Lawı yumruklayıp o saldırıyı yapma diye yalvarması da tuz biber...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık