Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Hayır önce galip Kaido diyorsun ki Kaido da söylüyor kazandım diye inanmıyorlar arada o kadar zaman geçiyor adam artık yeri öpmüş yenilmiş.Burada Kaido kazandı sonra yenildi demek yerine yok ya o kazanmamış bak dördüncüye geldiyse şu kazanmıştır Luffy kazandı diyorsun.Çok garip valla.
Başkasıyla karıştırdın herhalde bu tarz şeyler söylemedim ben Luffy'nin 2 kere yenildiğini kabul ederim. Sadece öldüğü sahne de yenildiğini kabul etmiyorum. Çünkü orada CP0'ın karışması vardı.

Başkasıyla karıştırdın herhalde bu tarz şeyler söylemedim ben Luffy'nin 2 kere yenildiğini kabul ederim. Sadece öldüğü sahne de yenildiğini kabul etmiyorum. Çünkü orada CP0'ın karışması vardı.
Ben sana yazmadım mangaya isyan ediyorum.Bu Oda daha dün galipler bahane aramaz diye yazdı başlığa Kaido Cp0 olsa bile bahanesiz kazanmış oldu onun mantığıyla ama bugün onu da inkar ediyor galip değişmiş deniyor.E bu bahane değildir de nedir :bilmem: Kendi içinde çelişen bir mantık yok mu ben mi yanılıyorum.

Ben sana yazmadım mangaya isyan ediyorum.Bu Oda daha dün galipler bahane aramaz diye yazdı başlığa Kaido Cp0 olsa bile bahanesiz kazanmış oldu onun mantığıyla ama bugün onu da inkar ediyor galip değişmiş deniyor.E bu bahane değildir de nedir :bilmem: Kendi içinde çelişen bir mantık yok mu ben mi yanılıyorum.
Yauv meyveyi uyandırmak için karakteri öldürüyor burası zaten saçma olan bir şey. Sonrasında karakter Kaido gelip geri döndüğüne sevindim diyor. Mangaka güç artışını verirken bocaladı zaten.

Nami, Robin, Sanji'nin dışında oturaklı bi güç artışı olmadı maalesef. Manga'nın sonuna doğru gidiyoruz zaten valla görünen köy kılavuz istemez bana ne yaa deyip geçmek lazım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık