Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Aldığım duyuma göre King'in son ateşiyle Aramaki sigarasını yakmış.
Gazı bitmiş abi. Dolduramamış depoyu.:D

Olanı söylüyorum çizilen sahnede ateşi aktif gözükmüyor. Bir yerinden uydurmadım herhalde. Yüzde yüzünde olmadığını da her insan tahmin eder taraflı bakmadığı sürece. Sahneyi de görmedik ayrıca sinsi atak ihtimali hala geçerli. Ben bıktım siz bıkmadınız benimle dalga geçmeye çalışmaktan.
Adam ağzıyla kendi söylüyor beni test etmeyin diye ki sonrasında koyduğu atar da durumu belli ediyor. Belli yani bu adamların Aramaki'ye saldırdığı ve dövüş olduğu. Tam gücünde olmasalar da öyle bitkin halde değiller. Savaşacak güçleri var. Sinsi atak, çok bitkinler. Yüzde 10'larında gibi söylemler bence anlamsız.

E. Oda Aramaki vs King&Queeni sırf kafada soru işareti kalmasın diye konuşma baloncuğu ile desteklemese, bu durumu her yönden ele alıp kişisel olarak değerlendirebilirdik.

Adam diyor ki size kaybetmek benim pozisyonumdaki biri için utanç olur ( diğer çeviride siz sıradan kumandanlara)

Burada King ve Queen sağlam bile olsa E oda demişki, ben Aramakiye her türlü bunları yediririm.

Aramakinin her söylediği olacak diye bir şey yok (Luffy'nin kelleyi kesin alacak değil) ama ortada gerçekleşmiş bir fiil var. Ayağının altına alırken bu lafı ediyorsan sonuç ne olursa olsun değişmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık