Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Ateşi aktif halde değildi ki? Savunması düşüyor o zaman tabi deler.
King temsili.

Yüzde 2'sindeymiş. Uyuyormuş. Sinsi atak yapmış. Şimdi de ateşi aktif değildi. Başka ne çıkacak acaba ? :D Queenle tavla atarken kızıp birbirlerine saldırmışlar ve Aramaki kendisine saldırdıklarını zannetmiş. O yüzden öyle konuşmuş. Bunu ne zaman söyleyeceksin :ehe:

King temsili.

Yüzde 2'sindeymiş. Uyuyormuş. Sinsi atak yapmış. Şimdi de ateşi aktif değildi. Başka ne çıkacak acaba ? :D Queenle tavla atarken kızıp birbirlerine saldırmışlar ve Aramaki kendisine saldırdıklarını zannetmiş. O yüzden öyle konuşmuş. Bunu ne zaman söyleyeceksin :ehe:
Olanı söylüyorum çizilen sahnede ateşi aktif gözükmüyor. Bir yerinden uydurmadım herhalde. Yüzde yüzünde olmadığını da her insan tahmin eder taraflı bakmadığı sürece. Sahneyi de görmedik ayrıca sinsi atak ihtimali hala geçerli. Ben bıktım siz bıkmadınız benimle dalga geçmeye çalışmaktan.

Son düzenleme:
Olanı soluyorum çizilen sahnede ateşi aktif gözükmüyor. Bir yerinden uydurmadım herhalde. Yüzde yüzünde olmadığını da her insan tahmin eder taraflı bakmadığı sürece. Sahneyi de görmedik ayrıca sinsi atak ihtimali hala geçerli. Ben bıktım siz bıkmadınız benimle dalga geçmeye çalışmaktan.
Savaşırken ateşin aktif olmadığı nereden çıktı? Herifin yakalanmış haline göre savaşı yorumluyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık