Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Dünyanın en güçlü slashi adamı yerinden kımıldatmadı. Issho Zoronun slashine tüm dressrosada patinaj çekiyordu
Uzaktan saldırı da evet, Daz Boneste Mihawkın slashını durdurdu ama yakından tek yedi.

Mihawk gibi biri hakisine güveniyorsa o savunmayı aşar. Zoro bunun sinyalini verdi, hakim yettiği sürece kesemeyeceğim hiç bir şey yok diye.

Uzaktan saldırı da evet, Daz Boneste Mihawkın slashını durdurdu ama yakından tek yedi.

Mihawk gibi biri hakisini güveniyorsa o savunmayı aşar. Zoro bunun sinyalini verdi, hakim yettiği sürece kesemeyeceğim hiç bir şey yok diye.
Daz Bones şimdi ne keseceksin elmas mı ? demişti Zoro'ya. Zoro da bu zaman kaybı olur demişti. Ustası da elmasa takılınca benim aldığım mesaj elmas hiçbir şekilde kesilemez.

Daz Bones şimdi ne keseceksin elmas mı ? demişti Zoro'ya. Zoro da bu zaman kaybı olur demişti. Ustası da elmasa takılınca benim aldığım mesaj elmas hiçbir şekilde kesilemez.
O zaman Zoro haki nedir bilmiyordu. Enel içinde vurabilmenin bir yolu olmalı diyordu ama haki nedir bilmediğinden yedi dayağı oturdu.

Meyve güçlerini aşmak için haki temelini geliştirdi.

Meyveyi aşarsa Jozuyu keserler.

Kaptanlara yenilebilirler yani. Evrende hep denk görülüyor amiral ve imparatorlar diyorsunuz ya, ona ithafen belirtiyorum.
Yenedebilir. Yenilmesi tabiki olası.

Denkten kasıt o, adam korsan astlarına yenilmem mümkün değil demiş. Gerisi her türlü olasılığa açık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık