Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oha olsa ya bu.

yok ben sınırı ilk aşan kişiyi örnek göstermiştim, yaptığım karşılaştırma bm ve kaidou korsanları hakkında değil ödül tahminlerinde eskiyle şimdi arasındaki geldiğimiz inanılmaz seviye farkı.
Ha anladim. Lan sanirim ilk defa duzgun mesaj yazdin. Ayrica :S de yok. Allah allah. Twei kendine gelene kadar banlansın. #tweibanlansın

Gelişlerini özel bir olaymış gibi belirtmeleri, kayaları ilk kez bunların arasında konuşulurken duymamız, aralarından birinin drake olması ve son olarak katılmak için izin istiyorlar mevzusundan disiplinli tipler olduğunu göstermek istemiş. Korsan tayfası durumuna tezat izin olayı. Onlar olmasa bile 6lı %100 denizci ve bizimkilere yardım edecekler tahminimce.
Akainu'nun Wano kararını Gion diyor Garp'a. Gion Wano hakkında bilgi vermiştir Akainu'ya.

Ryokugyu, Momousagi ve Chaton Wano'ya gelirse iyi olur.

Son düzenleme:
King'in ödül maksimum 1.7 çıkar bence.

Bence ideal. Çünkü herif kaptan değil ve tayfası yok. Bugün Bb imparator olarak görülüyor ve bu adamın ödülü 2.247m ise Mihawk için 2.5/3 arası çok çok yeterlidir.

140m mevkidaşınlar arasında makul bir ödül. Buna lafım yok. Fakat 1.057 ile +1.500 çok farklı ödüller. Bu kadar büyük bir ödül farkını kaptana ve katliama bağlayamazsın. Kata ve King konusunda bundan bahsediyorum. Gelelim Luffy ve King arası muhabbete. King bence de dediğin rakamlarda bir şey çıkar. Buna binaen Luffy ile aralarındaki 150m'luk bir rakam King'in daha güçlü olduğunu göstermeyebilir. Fakat sen Luffy tüm sağ kollardan güçlü dersen işin rengi değişir ki ben de buna itiraz ettim esasen. Şu an Marco'nun da Beckman'ın da ödüllerinin +2milyar olduğu çok büyük bir olasılık olarak duruyor karşımda. Bu durumda Luffy'ye kaptan olmamalarına rağmen +500m fark atmış adamlar Luffy'den güçlüdür tabi ki. Bundan bahsediyorum ben.

1.320 de kuvvetli bir sayı ;)
Ben sağ kollar için en fazla 2 milyar bekliyorum açıkçası. Çünkü Karasakalın ödülü 2 milyar 200 milyon kabaca. Yonkoular arasında en düşük ödüle sahip kişi. Buda bende 2 milyar üstü kişilerin yonkou gücüne ulaştığı izlenimi bıraktı. 2 milyara ulaşan sağ kol ise en güçlü sağ kol olur bana göre. Bu kişiler de ya Beckman yada Marco olur. İkisinin de 2 milyar olacağını sanmıyorum. Gelelim Luffy'e. Dediğim gibi 2 milyar olan bir sağ kol olursa bence en güçlüsü odur ama bu fark çok küçük olur. Diğer sağ kolları yener ama kendiside çok yara alır. Luffy ile yapacağı bir dövüşte ise farkın az olmasından dolayı kaybeder. Çünkü Luffy,Zoro,Ace gibi iradeleri yüksek kişiler farkın az olduğu durumda rakibi yenerler. Tabi bunlar farazi söylemler çünkü Marco ve Beckman'nın ne ödüllerini nede doğru düzgün savaştıklarını görmedik bu yüzden şöyle diyeyim.King,Shiryu ve Kata'dan şuan güçlüdür Luffy. Beckman ve Marco'yu ise yenmesi büyük ihtimaldir. Arc sonu ise net bir şekilde hepsinden güçlü olacaktır.

Yahu 1.8 veya 2 demek neredeyse Karasakal dengi demek akıl alıyor mu? 1.5'tan fazla çıkmayacak ödülü bence 1.4-1.5 iyidir.

Sadece wiki de değil her yerde biliniyor. Millet cp0 falan diye uçuk teoriler üretiyor ama yok öyle şey.
Page One ve Drake biliniyor ama bilinmeyen 4 kişi arasından Cp0 çıkabilir bence. Nereden çıkacakları belli olmuyor. Yeraltı Dünyasında bile varlar. Orochi'de onları Kaido ile tehdit ettiğinden içeri sızmış olabilirler. Ki bir yerde silah muhabbeti varsa Cp0'da var.

Kaido'nun ügçlerinin bölünmesinin sebebi de bu olabilir. Cp0'ın kendi gücünü geçtim adaya direk amiral çağırabilir onlar sonradan. bu yüzden Cp0 Kaido'yu karşısına aldıysa ortalık karışır. Lucci'de ortaya çıkabilir bu arc.

king tahminim,
1 milyör üzerine ekliycem.
nesli tükenmiş tür %10 => 1.100.000.000
kanatlı falan deri meri giyiyor %5 =>1.155.000.000
gözleri deli deli bakıyor %8 =>1.247.400.000
zoronun rakibi %50 =>1.871.100.000
kılıç ustası %18 ve tek kılıç olması üzerine bi takım indirimler =>2.205.464.000 (5464 king oluyor ;) )

Ha anladim. Lan sanirim ilk defa duzgun mesaj yazdin. Ayrica :S de yok. Allah allah. Twei kendine gelene kadar banlansın. #tweibanlansın
diğer konudaki arkadaşa yazacağımı aklımda planlarken bunu yazıyordum galiba, o yüzden musluğu açık bırakmışım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık