Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin Katakuri'den kötek yiyen haline göre şu an iki yeni hayvani haki tekniği var ama Mihawk'tan eğitimi almadıysa demek...
Mihawk'dan eğitim alan adam daha Pica'nın yerini tahmin edemiyor bizim fanlarda King'i tek seferde alacak diyorlar. :D:D:D::D:D Luffy sağ kol almaya gelene kadar bi taraflarından soludu. :d

Luffy 1.5 Milyarlık ödülü ile Katakuri'den güçlü olamıyor ama King , Luffy'den ödül farkı ile güçlü oluyor.:D

Bu arada o ödülün sanmıyorum 1.5 üstünde çıkacağını. Galeyana gelmeyin şimdiden.:D

Marco'nun ödülü 2 milyar çıkacak zaten King'in ödülü bile 1.5tan fazlaysa.Aynı Marco yanında WB'nin diğer adamları olmasına rağmen 2.247 lik Teach'lere ezilerek yenildiğini de hatırlatayım.Cracker'ın bisküvi askerinin 860 küsür ödül aldığı yerde bana Kata'nın ödülünün anca 1.057 ettiğini bana açıklayamazsın zaten.Kata'nın güç olarak bakıldığında 1milyar etmesi söz konusu değil çünkü.Cracker'ın da anca 800 etmesi durumu olmadığı gibi.King'in alacağı ödülden fazlasını aldığı bariz,BM tayfasında böyle bir şey ise söz konusu değil.
Marco tarafında 2 tane üst düzey komutan yok ve başlarında kaptanları yok. Bugün hangi yonkou tayfasının başında kaptanı ve üst düzey iki komutanı olmasa yenilir. Yenilmeleri gayet normal yani. Kata'nın ödülü daha çok güç endeksli. King'in ödülünün içinde daha farklı unsurlar var(psikopatlık ya da şiddet yanlısı olma gibi). Yani Kata, Kaido'nun ekibinde olsa en fazla kaptanı çılgın diye +200m daha alırdı. Değişecek olan şey bu :)

Üye silindi 5781

Luffy tek başına alamayacak ama.
Pirate Warriors mu oynamışız :D ?
Doflamingo misali olur max.
Ben hep belirttim , bu forumda olsun başka forumlarda olsun. Seri boyunca Luffy BİR VEYA BİRDEN FAZLA KİŞİ TARAFINDAN YIPRATILMIŞ düşmana karşı savaşmaz ve savaşmayacak. Maximum Doflamingo misali olur , Law'un müdahalesinden bahsediyorum(ki müdahalesi hiçbir işe yaramadı , orası ayrı mesele.). Nasıl Dof'u tek başına aldı diye sayıyorsak , Kaido olayında da öyle sayacağız.
Siz cidden Kaido'nun dış etkenler tarafından bitkin düşürülüp ardından Luffy'nin gelip onla savaşacağını mı sanıyorsunuz.
Bu bildiğin Marineford'a sonradan gelip WB'yi döven BB'ye benzer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık