Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kesin öyledir. Zaten o engelleri nasıl aştığını görüyoruz :) Atıyorum sana göre ödülü şu an 2.2m olan sağ kol da Luffy'den güçlü değildir. Luffy söz konusu ise ödül sadece bir sayıdır en nihayetinde değil mi ? Aslan Luffy :alkis:

Psikopat diye adama Kata'nın ödülünün yarısını daha vermişler değil mi ? :) Yani King'in ödül 1.5 milyar olsa ve Beckmann çok psikopat bir adam olsa King'in ödülünün yarısını Beckman'ın ödülünün üstüne koyup 2.250m yapabilirler. Çok mantıklı :hhh:
Engelleri nasıl aştığını tartışıyoruz, o engeli aşıp aşmadığını tartışıyoruz. Cracker'in ödülü 860 milyonken mevkidaşı Jack 1 milyar. Seni bilmem ama ben ikisinin arasındaki bir dövüşte Cracker'in kazanmasını daha yüksek görüyorum. Velevki Jack kazansın bu çok zor bir galibiyet olacaktır. Yani o 140 milyonluk fark kaptan farkı ve katliamdan geliyor.Bu yüzden King'in ödülü bana göre 1milyar 650 milyon olur en fazla. Luffy'den daha güçlü olmaz benim için bu durumda. Kata'yı ise bilemem. King daha güçlü olabilir. Kendisini savaşırken gördüğümüzde anlarız. Bu arada eğer şuan atıyorum King'in ödülü 2 milyar çıksa Luffy'den güçlü derim ama öyle birşey olmayacak. O ödül çıkarsa Beckman'da çıkar o da belki.

bu ne la milyarlar milyörler havada uçuşuyor :S katakuriden öncesi ve sonrası diye seriyi ayırmak lazım cidden he...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık