Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlış hatırlamıyorsam zaten önceki bölümde marco acele etmeliyiz tarzı bişey söylüyordu. Denizde gördüğü karartı onu tedirgin etmişti gibiydi. Gülme kısmının çıkacağını sanmıyorum hiç

Seride tek başına yolculuk yaptığını bildiğimiz karakterler:
Perospero, rayleigh, mihawk, ace, doflamingo, aokiji, kizaru.
Karartı perospero olamaz, çünkü marco gemiyi tekmelediğinde o da düşüyordu. Marconun uçma hızına yetişecek kadar hızlı ise, marcodan hızlı gidiyor olması gerekir. Ancak marco karartının üstünden uçmuş, gitmiş. İmkansız yani.
Rayleigh değildir, kendisi hikaye içindeki misyonunu tamamladı flash backler dışında luffy korsan kral olmadan önce göreceğimizi sanmıyorum.
Mihawk da değildir. Denizcilerle uğraşıyor ve kendisi yeni dünyada dahi değil oradan wanoya ışınlanması lazım, elendi.
Ace'i saygıyla anıyoruz...
Doflamingo impeldownda, gelemez.
Kizaru ışınlanarak gelebilir ama kizaru için karartı kelimesinin kullanılacağını pek sanmıyorum. Marco kizarudan hızlı hareket edemez.
Aokiji denizin üzerinde bisikletini kullanarak geliyor olabilir. Amacı nedir bilemem ama eğer marco karartı derken tek bir kişiden bahsediyor ise bildiğimiz karakterlerden en mantıklısı aokijidir, ya da bilmediğimiz yeni bir karakter olabilir.
Adam denizi seker yapmis onigashimaya bakiyordu. Bence kesinlikle perospero

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık