Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fake bir spoiler cıktı muhabbet olur diye palyaşayım.
Kaido ace'i tayfaya katmak istemiş
sanji momo'yu korumak icin 3 yıkımcı ile dovuşüyor. :hhh::hhh:
Not: kesinlikle fake'tir sırf muhabbet olur diye paylaştım.
Kaynak link:http://bbs.talkop.com/forum.php?mod=viewthread&tid=125295&mobile=2
Baloncukta sadece Sanji’nin kuso marimo dediğini okuyabildim. :D Yıkımcılarla dövüşürken alakasız olmuş. Büyük ihtimalle önceki bölümlerden bir tanesinin Japonca versiyonundaki bi Sanji panelini koymuşlar.

Evet Coby'yi biraz hikaye gereği ekledim ama Garp-Roger ikilisi için Luffy'nin karşısında çok güçsüz kalıyor maalesef ama Smoker'ın gelebileceğini düşünüyorum hala. Belki onlar gelmezse de denizcilerden birilerinin gelip her şekilde Hasırlara yardımcı olacaklarını düşünüyorum çünkü Kaido ve Linlin'in ortadan kalkması denizcilerin de işine gelir. Tarih hep tekerrür ediyor. Bu arc bence onu göreceğiz
Zaten bu drakein kılıç takımı mıydı neydi muhtemelen onlar da savaşa katılır gibi. Ama roger+garp olayı için coby olsa iyi olurdu ya smoker ile punk hazardda ufak çaplı bir ittifak kurdular gibi zaten.

Kaido neden girmemiş Sanji'ye? Reis, kral haki salıp bayılttı zaar Kaido'yu.
Sanji'nin karizmasından etkilenen Big Mom o benim damadımmm diye Kaido'yu durdurmuş.

Bu arada kimse olayı trollemesin lütfen spoiler gerçek. Sanji Quenn'i görür görmez okamalardan nefret ederim deyip tek tekme ile uçuruyor. Bunu gören Jack Quenn abi diye kitleniyor. King'de Sanji'yi tekmeleyip duvara yapıştırıyor. Sanji'de Momo'yu kurtarmak için oyalanmamam gerek deyip suiti giymeye hazırlanıyor. Gördüğümüz kare tam da bu bölüme ait.

Güzel uydurmuşum. Kendime nasıl Like atabilirim ? : ))

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık