Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gelen kişi Smoker veya Coby(bu da benim iddiam olsun :p), Hasır şapkalarla birlik olup Kaido'yu indirmek için Garp-Roger tarzı bir ittifak yapacaklar. Çünkü neresinden bakarsak bakalım alt takım yeterli gibi gelse de Kaido ve Big mom'ı aynı anda bu takımın indirmesi hayal gibi geliyor bana.

(Mesajı biraz önce yanlış başlık altına atmışım heyecanla:at::mincika:)

Gelen kişi Smoker veya Coby(bu da benim iddiam olsun :p), Hasır şapkalarla birlik olup Kaido'yu indirmek için Garp-Roger tarzı bir ittifak yapacaklar. Çünkü neresinden bakarsak bakalım alt takım yeterli gibi gelse de Kaido ve Big mom'ı aynı anda bu takımın indirmesi hayal gibi geliyor bana.

(Mesajı biraz önce yanlış başlık altına atmışım heyecanla:at::mincika:)
Coby Hancock'un peşine düşmüştü, gelmez bu arc. Arc sonunda belki. Smoker'ın da kendine hayrı yok.

Coby Hancock'un peşine düşmüştü, gelmez bu arc. Arc sonunda belki. Smoker'ın da kendine hayrı yok.
Evet Coby'yi biraz hikaye gereği ekledim ama Garp-Roger ikilisi için Luffy'nin karşısında çok güçsüz kalıyor maalesef ama Smoker'ın gelebileceğini düşünüyorum hala. Belki onlar gelmezse de denizcilerden birilerinin gelip her şekilde Hasırlara yardımcı olacaklarını düşünüyorum çünkü Kaido ve Linlin'in ortadan kalkması denizcilerin de işine gelir. Tarih hep tekerrür ediyor. Bu arc bence onu göreceğiz

Spoiler a göre Marco'nun bakmaya gittiği kişi prespora değil gelen kim çok büyük merak konusu tahmin yürütmek zor Vista ya da Jozu diyeceğim onlar neden ayrı gelsin onlardan birisi değildir.Marco güldüğüne göre geleni tanıyor ve düşmanlık yok aralarında gizem yaratılacak kadar önemli ve Marco'nun görmekten memnun olduğu bir karakter aklıma birisi geliyor ama bu adaya ağır gelir o şuan dengeleri de çok değiştirir ve gelmesi Luffy'nin zaferini gölgeler kızıl saç ağır gelir buraya ben tahmin yürütemedim bu konuda belkide spoilerın bu kısmı çıkmaz .

Gözümüz yollarda kaldı spoiler krizine girdik. Komaya girmeme az kaldı. Neredesin bağımlı olduğum ey güzel spoiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık