Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin karizmasından etkilenen Big Mom o benim damadımmm diye Kaido'yu durdurmuş.

Bu arada kimse olayı trollemesin lütfen spoiler gerçek. Sanji Quenn'i görür görmez okamalardan nefret ederim deyip tek tekme ile uçuruyor. Bunu gören Jack Quenn abi diye kitleniyor. King'de Sanji'yi tekmeleyip duvara yapıştırıyor. Sanji'de Momo'yu kurtarmak için oyalanmamam gerek deyip suiti giymeye hazırlanıyor. Gördüğümüz kare tam da bu bölüme ait.
Görsel var mı?

(Bir ay önce)

Yamato damat oluyooooor.
Linline iç güvey gidiyor
Kaido halay çekiyor.
Sırada Sanjiye geliyor
Eller havaya haydin halaya

(Bir ay sonra)

Yamoto kız çıkıyon mu!
Pastanın içinden kıl çıkıyon mu!
Linlin küplere biniyon mu!
Kaido oğlum gelin oluyor diyon mu!
Bunlar birbirine giriyor mu!
Eller havaya haydin halaya

Kizaru wanoya ışınlanıyon mu!
Teach düğünü basıyon mu!
Gölge halaybaşı oluyon mu!
Mihawk Yamato'nun kirvesi çıkıyon mu!
Eller havaya haydi halaya!

Son düzenleme:
Seride tek başına yolculuk yaptığını bildiğimiz karakterler:
Perospero, rayleigh, mihawk, ace, doflamingo, aokiji, kizaru.
Karartı perospero olamaz, çünkü marco gemiyi tekmelediğinde o da düşüyordu. Marconun uçma hızına yetişecek kadar hızlı ise, marcodan hızlı gidiyor olması gerekir. Ancak marco karartının üstünden uçmuş, gitmiş. İmkansız yani.
Rayleigh değildir, kendisi hikaye içindeki misyonunu tamamladı flash backler dışında luffy korsan kral olmadan önce göreceğimizi sanmıyorum.
Mihawk da değildir. Denizcilerle uğraşıyor ve kendisi yeni dünyada dahi değil oradan wanoya ışınlanması lazım, elendi.
Ace'i saygıyla anıyoruz...
Doflamingo impeldownda, gelemez.
Kizaru ışınlanarak gelebilir ama kizaru için karartı kelimesinin kullanılacağını pek sanmıyorum. Marco kizarudan hızlı hareket edemez.
Aokiji denizin üzerinde bisikletini kullanarak geliyor olabilir. Amacı nedir bilemem ama eğer marco karartı derken tek bir kişiden bahsediyor ise bildiğimiz karakterlerden en mantıklısı aokijidir, ya da bilmediğimiz yeni bir karakter olabilir.

Seride tek başına yolculuk yaptığını bildiğimiz karakterler:
Perospero, rayleigh, mihawk, ace, doflamingo, aokiji, kizaru.
Karartı perospero olamaz, çünkü marco gemiyi tekmelediğinde o da düşüyordu. Marconun uçma hızına yetişecek kadar hızlı ise, marcodan hızlı gidiyor olması gerekir. Ancak marco karartının üstünden uçmuş, gitmiş. İmkansız yani.
Rayleigh değildir, kendisi hikaye içindeki misyonunu tamamladı flash backler dışında luffy korsan kral olmadan önce göreceğimizi sanmıyorum.
Mihawk da değildir. Denizcilerle uğraşıyor ve kendisi yeni dünyada dahi değil oradan wanoya ışınlanması lazım, elendi.
Ace'i saygıyla anıyoruz...
Doflamingo impeldownda, gelemez.
Kizaru ışınlanarak gelebilir ama kizaru için karartı kelimesinin kullanılacağını pek sanmıyorum. Marco kizarudan hızlı hareket edemez.
Aokiji denizin üzerinde bisikletini kullanarak geliyor olabilir. Amacı nedir bilemem ama eğer marco karartı derken tek bir kişiden bahsediyor ise bildiğimiz karakterlerden en mantıklısı aokijidir, ya da bilmediğimiz yeni bir karakter olabilir.
Spoiler'da marco'nun gölgeye güldüğü söyleniyor. Aokiji'ye niye gülsün?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık