Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro nun Sanji nin tırnağı olamayağına bir örnek daha.Zoro eziği çer çöp ten çizik yerken ve delinirken Sanji reis babalara dalıyor.Sanji zoro ile dalaşırken bile elleri cebinde ağzında cigara ciddiye bile almıyor.

Sanji ve zoroyu kapıştırın siz yıkımcılarla. Benim Chopperım doğrudan imparatorlara yürüyor.
2009' da yabancı bir forumda çok önemli bir mesaj yayınlanmış. Bir japon başka bir japon arkadaşından duymuş, oda muhtemelen başka bi japondan duymuş bu mesajı 10 kişiye gönderip paylaşmışlar. En son bana ulaştı bende 10 kişiye gönderdim.(İnşallah başım belaya girmez) Mesaj aynen şöyle:
Choppar toynağıyla Kaidonun kafasına vura vura beyin felci (halk arasında inme deniyor) geçirmesine sebep olacakmış. :ehe:

Zoro nun Sanji nin tırnağı olamayağına bir örnek daha.Zoro eziği çer çöp ten çizik yerken ve delinirken Sanji reis babalara dalıyor.Sanji zoro ile dalaşırken bile elleri cebinde ağzında cigara ciddiye bile almıyor.
Bu konuşmayı insanların toplandığı bir yerde yapsan provakatör olursun. İçeri ataralar. Burda iyi yorumcu derler.

7 ay askerlik yaptım geldim, Oden flashbacki bitti ama savaşı göremedik hala. Sanki hiçbirşey olmamış gibi gelmeye başladı. Gittim geldim aynıymış gibi :D Savaş açlığı çekiyorum maruz görün :D Umarım Yamato ile işimiz bittikten sonra muradıma ererim

Son düzenleme:
2009' da yabancı bir forumda çok önemli bir mesaj yayınlanmış. Bir japon başka bir japon arkadaşından duymuş, oda muhtemelen başka bi japondan duymuş bu mesajı 10 kişiye gönderip paylaşmışlar. En son bana ulaştı bende 10 kişiye gönderdim.(İnşallah başım belaya girmez) Mesaj aynen şöyle:
Choppar toynağıyla Kaidonun kafasına vura vura beyin felci (halk arasında inme deniyor) geçirmesine sebep olacakmış. :ehe:

İşte o yıllardan itibaren going merry banyosunda nami ile duş alıp pamuk şeker yerken bugünlerin planı yaparak sağlam toynaklarla dönüşüm geçire geçire bugünlere geldim. Nasipse Kaidonun topuzuyla toynağımı tokuşturur şeklimizi ortaya koyar, Luffynin topuzu kurmasına ön ayak oluruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık