Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fitness & Vücut Geliştirme Sohbet

Hocam programınız aşırı detaylı başlangıç seviyesi birine bu program kesinlikle verilmemelidir.İlk baş 3 ila 6 boyunca fullbody yapın sonrasında itiş-çekiş bacak veya haftada iki gün kasa vuracak şekilde split programlaması ile ilerleyebilirsiniz.
2,5 ay dediğiniz gibi full body çalıştım. Bu programa başlıyalı 2-3 hafta oluyor. Ben istedim açıkcası diğer programdan sıkıldım biraz her gün aynı şeyler baymıştı. Şu anlık bi sıkıntı yok dediğin gibi ağır gelirse set sayılarını düşürebilirim.

Üniversitedeyken Türkiye şampiyonluğuna hazırlanıyordum natural denedik baktık çok zor pek ettik.

Sonra spor bağımlılık yaptı. Çok amaçlı yapmasam da düzenli devam ettim.

Şu korona illeti bitsede yine sahalara dönsek.

Fotoğrafları inceledim.Natural birine göre baya iyi formunuz var.Yarışmalar natural olacak şey değiller çünkü en elit genetik bile müsabık olmak istiyorsa ilaç kullanmak zorunda.İlaç derken Sarms veya Peptid ile olacak işte değil.Kendi çalıştığım salonda geçen sene Men's Physque'e katılan biri var.Adam Trenbolon'dan tut Deca'ya kadar her türlü ilaç kullandı.Sadece bu ilaçlar bile vücuda yeteri kadar hasar verirken üstüne definasyon kürüne girip hasarı daha da arttırdı.Dışardan pek gözükmese bile sağlığı kim bilir şuan nasıl durumda.Sen yarışmaya katılmayarak en iyisini yapmışsın.Bu sporu alışkanlık haline getirmen takdir edilesi.Tebrikler.

2,5 ay dediğiniz gibi full body çalıştım. Bu programa başlıyalı 2-3 hafta oluyor. Ben istedim açıkcası diğer programdan sıkıldım biraz her gün aynı şeyler baymıştı. Şu anlık bi sıkıntı yok dediğin gibi ağır gelirse set sayılarını düşürebilirim.
Hocam sorun set sayısında değil.Program aşırı derecede hareket barındırıyor.Örneğin triceps kasına üçten hatta ikiden fazla hareket gereksizdir.Her başı tek bir sefer bir antremanda çalıştırsanız yeterli olacaktır.Aynı şekilde omuz programında behind the neck press gibi rotator cufflarınızı sakatlamanıza sebebiyet verebilecek hareketler var.Bu program yerine size önerebileceğim program şu.

Bana göre bu program şuana kadar Türk youtuberların hazırladıklari arasında saf hipertrofiye yönelik olan en iyi program.İtiş-çekiş olarak ikiye ayrılıyor.Pazartesi-Salı ve Perşembe-Cuma uygulanmak üzere haftada iki kez kası çalıştırmak üzerine kurulu.Natural sporcu olduğunuz için en iyi verimi alacaksınız.Sonrasında definasyon döneminde 40 dakikalık Liss kardiyo ekleyebilirsiniz.

Boyum : 178
Kilo: Sabah 71, Akşam, 73 (metabolizma hızlı çalışıyor herhalde :D)

Bir uygulama var (Six Pack in 30 Days), bu uygulamadan her gün dediği hareketleri yapıyorum. Ama hala 30 günde six pack yapamadık :cool: . Evde spor yapan arkadaşlar varsa hangi programı yapıyorlar merak ettim. Elimde bir 10kg dumbıllar var bu arada (niye 10 kg bende bilmiyorum). Ama şunu farkettim kol kasları karın kasına göre daha çabuk çıkıyor.

Beslenme işi de çok yaş iş, her şeyi yaparım da şu beslenme olayını yapamam herhalde.

Fotoğrafları inceledim.Natural birine göre baya iyi formunuz var.Yarışmalar natural olacak şey değiller çünkü en elit genetik bile müsabık olmak istiyorsa ilaç kullanmak zorunda.İlaç derken Sarms veya Peptid ile olacak işte değil.Kendi çalıştığım salonda geçen sene Men's Physque'e katılan biri var.Adam Trenbolon'dan tut Deca'ya kadar her türlü ilaç kullandı.Sadece bu ilaçlar bile vücuda yeteri kadar hasar verirken üstüne definasyon kürüne girip hasarı daha da arttırdı.Dışardan pek gözükmese bile sağlığı kim bilir şuan nasıl durumda.Sen yarışmaya katılmayarak en iyisini yapmışsın.Bu sporu alışkanlık haline getirmen takdir edilesi.Tebrikler.

99 yılından beri basketbol ve yüzmeyle uğraştım. 2007 yılında yüzme ve basketbolu bırakıp fitness devam ettim.

En fazla şu korona sürecinde sporu bıraktım. Tam 1 sene oluyor. Onun haricinde hiç 3-4 aydan fazla bırakmışlığım olmadı.

99 yılından beri basketbol ve yüzmeyle uğraştım. 2007 yılında yüzme ve basketbolu bırakıp fitness devam ettim.

En fazla şu korona sürecinde sporu bıraktım. Tam 1 sene oluyor. Onun haricinde hiç 3-4 aydan fazla bırakmışlığım olmadı.
1 senede sağlam güç kaybetmişindir ama genel kas kütleni kas hafızası sayesinde çabuk kazanırsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık