Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fitness & Vücut Geliştirme Sohbet

Hindi en azından Türkiye de çok tüketilmiyor ya daha sağlıklı kuş yediğini biliyorsun. Büyütücü, hormon takviyesi vesaire abanmıyorlar o bakımdan güzel. Tavuk ciğeri nanesine hiç alışamadım.
Onu bunu geçtim normal büyükbaş hayvanlarda da artık çok iş yok. Küçükken yürek yemeyi çok severdim artık hayvanların yüreği acayip yağlı yağlı midem bulanıyor lan yerken.
Adam gibi beslenemiyoruz yaptığımız hobilerin falan malzemelerine gelmiyorum daha. Ahşap boyuyordum bir ara boyalara hayvan gibi zam gelmiş, kamp malzemeleri pahalı, bisiklet, trekking, dağcılık, kayaking, karda kayma, zıpkınla balık avlama ulan her şeyin malzemesi pahalı. Ülkede aaa bu olta iyiymiş dediğin olta bile pahalı. Çizgisiz sırtı güzel ciltlenmiş 160 yapraklı defter aldım 50 tl.
Neyse ağlama duvarına çevirmeyeyim konuyu :D
Abi artık büyükbaş hayvancılık mevzusu bitti bu ülkede.Hatırlarsın belki daha birkaç yıl önce Sırbistan'dan et ithal etmiştik.

Üç kağıtçı supplement firmaları şu ara soya proteini gibi bitkisel protein işine girdiler ama içinde bulunan maddelerde kim bilir ne kadar üç kağıt dönüyor.Anladığım kadarıyla laktoza karşı alerjin var.Yeşil mercimek gibi bitkisel proteinlere yönelmeni tavsiye ederim.Hem bu sayede günlük ihtiyacını karşılarsın.
Yani o alternatifleri deniyorum zaten ama bakma sen bakliyata da aşırı zam aldı.

O nasıl oluyor kanka ? Yapmak isterim.
Olabildiği kadar lor,yumurta ve tavuk ciğeri gibi hayvansal proteinlerden almaya çalışıyoruz protein ihtiyacımızı.Eğer yetmezse protein tozu kullanılabilir.Laktoza alerjin varsa bitkisel proteinleri tüketebilirsin.Spor salonu olarak Macfit gibi yerler yerine düzgün ama salaş ortamı olan ucuz yerleri tercih ediyoruz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık