Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Dracule Mihawk

Kim kazanır?

• Kid

Kullanılan: 24 17.3%
  • Mihawk

Kullanılan: 114 82.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mıknatısın mantığı metale çekim kuvveti uygulamak. Sen onun uyguladığı çekim kuvvetine karşı koyabilirsen, kılıcı alamazsın ki. Bu meyve her adamın elinden kılıç alabiliyor olsa, uyanışında rakip tanımazdı.
O yüzden zaten ileride alır diyorum. Çünkü İmparator gücünde bir seviyeye geldiğinde artık manyetizma alanlarına kendi kalibresindeki adamlar rahatça karşı koyamaz

Uyanışı uzun süreli kullanamıyor şuanda.. zaten ilerisi için net kılıç ustalarına üstünlük kuracak teknikleri var. Yani o yüzden şuan ancak zaman zaman elindeki kılıçlara etki edebilir rakiplerinin... Ama ileride Zoro birazcık daha güçlü bile olsa Kid meyve avantajıyla yener bu böyle bakıyorum olaya seni bilmem
Yok ben Kid'in, Zoro'yu aşabileceğini düşünmüyorum... meyve avantajı da işemez. Zoro bu serinin yeni kılıç tanrısı olacak adam. Ayrıca Kılıç çekme olayında da fikrim aynı... çekemez. Fiziksel gücü geçtim... Yani en kötü haki devreye girer. Yani nasıl Law haki devreye girince her istediğine yer değiştiremiyor... bu olayda öyle olur ve yine dediğimzi gibi... Kid kendi kulvarı ve üstündekilerin kılıcını ellerinden alamaz Lee'ciğim... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık