Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Dracule Mihawk

Kim kazanır?

• Kid

Kullanılan: 24 17.3%
  • Mihawk

Kullanılan: 114 82.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seri sonu bile alamaz bu vasıfsız. Belki seri sonuna kadar biraz kafasını çalıştırma kararı alıp haki öğrenirse en azından tek değil iki yer. Metal çatal kaşık atmakla olacak iş değil bu.

Yahu Kid-Law vs Bm dövüşünde... Kid'in gösterdiği performans içler acısı. Hele ki dövüşün bir yerinde... Law'ın, Kid'e dediği şeyler daha da içler acısı. Daha da içler acısı olan bir şey de... Kid'in son kozum var... Son saldırı bende deyip... Saldırıya abanmasına rağmen Bm'nin kalkacak olması gerçeği ve Yine Law'ın "Sessiz odası" sayesinde Bm'nin ortadan kalkması. Yani son "Kritik" hamleyi yine Law yapıyor aslında. Kid anca "Dıkşın dıkşın... Dövüşü mü izlemeye mi geldiniz ehehehe" falan yapıp... korsancılık oynuyor. He bir de daha da acısı... KK olmak istiyor ama Önünde Luffy var. Yazık büyük trajedi...:ehe:
İlk uyanış saldırıları denk. Big Mom ikisini de ayırmıyor ayıran anca kendini kandırır. Demir çarptırarak nasıl hasar atıyor yav diyerek herkes keyfine göre manga yorumlayamaz.

İkinci de uyanış kullanmadı Kid, boğa saldırısını Law'ın o içten vurup Mama'nın kemiğini kıran saldırısıyla bir tutacak değiliz :D ama Kid uyanış kullanmadı zaten :d

Son saldırıya gelirsek yahu Law vurduktan sonra bu kadın ölümün kıyısına mı geldi ? Yooo Ben Big Mom'ım diye göğüs gösterisi yaptı.. sonra o kadar kibirlendi ki siz veletler kimsiniz kaç tanenizi denize gömdüm dedi Kid en iyi atışını yolla diye bekledi.. Kid'de vurdu Law'ın saldırısı kadar kan aldı. İkisininki de yetmedi. Tutup birini arşa çıkarıp öbürünü gömmek komik.

Law üç saldırısını da arkadan vurdu ikisi Kid'in sayesinde..Kid kafa atıp dayak yedi+handikaplı dövüştü adam niye yere yığıldı dövüş sonu diye şaşırıyor millet valla tam komedi.

Bak şunu bende kabul ediyorum Law'ın saldırları Kid'den daha havalı ve hasar verme konusunda daha ikna edici bir kere içten vuruyor.. daha ne olsun ama ikna edici gelmese bile Kid'de aynı hasarı vuruyor uyanışlarında ayırmadı ki mangaka bu ikisini

En iyisi kid savunan arkadaşı engelliyimde insanın yorumlarını okurken canı sıkılmasın şaka yapsa anlaşılırda ciddi ciddi argüman falan sunuyor roger aldırıyor daha ne kadar saçmalanır belli değil.
A isabet olmuş.. engellenmiş içeriği gör demiştim bende.. sen çok geç kalmışsın.. senin sürekli boş konuşup anca alay ederek cevap verme kalitesizliğinden de bir süre önce kurtulmuş oldum :d çok rahatım şuan .d

İlk uyanış saldırıları denk. Big Mom ikisini de ayırmıyor ayıran anca kendini kandırır. Demir çarptırarak nasıl hasar atıyor yav diyerek herkes keyfine göre manga yorumlayamaz.

İkinci de uyanış kullanmadı Kid, boğa saldırısını Law'ın o içten vurup Mama'nın kemiğini kıran saldırısıyla bir tutacak değiliz :D ama Kid uyanış kullanmadı zaten :d

Son saldırıya gelirsek yahu Law vurduktan sonra bu kadın ölümün kıyısına mı geldi ? Yooo Ben Big Mom'ım diye göğüs gösterisi yaptı.. sonra o kadar kibirlendi ki siz veletler kimsiniz kaç tanenizi denize gömdüm dedi Kid en iyi atışını yolla diye bekledi.. Kid'de vurdu Law'ın saldırısı kadar kan aldı. İkisininki de yetmedi. Tutup birini arşa çıkarıp öbürünü gömmek komik.

Law üç saldırısını da arkadan vurdu ikisi Kid'in sayesinde..Kid kafa atıp dayak yedi+handikaplı dövüştü adam niye yere yığıldı dövüş sonu diye şaşırıyor millet valla tam komedi.

Bak şunu bende kabul ediyorum Law'ın saldırları Kid'den daha havalı ve hasar verme konusunda daha ikna edici bir kere içten vuruyor.. daha ne olsun ama ikna edici gelmese bile Kid'de aynı hasarı vuruyor uyanışlarında ayırmadı ki mangaka bu ikisini
Tamam da... şu an çoğu kişi Kid'in performansından rahatsız. Hepimiz mi yanlış algıladık okuduğumuzu Lee...? Bak olay ne biliyor musun...? Nasıl çatı dövüşünde... Luffy ve Zoro icraat yaparken... ve en iyi performansı onlar segilerken... Law-Kid-Killer üçlüsü arka planda kaldıysa... Burada da Kid arka planda kaldı. Bu çok açık yani. Tamam Kid iyi yerlere gelecek ama şu an bir şey yapmadı. Hele ki seri sonu Luffy'i zaten kimse geçemez de... Zoro'yu falan geçmesi ve kılıcını çekmesi imkansız ötesi bir şey. Kid=Shiki... Zoro=Ryuma...:ehe:

Mesele savunup savunmama değil, Kid haterlığı korona gibi yaygın olmuş Türkiye'de. Sen bile yancı fanı olarak gelip bu konuda nası oluuuur diye çıldırıyorsun. Durum vahim :hhh:
Gören de anketi Kid kazanıyor sanacak. Sakin olun kuzularım la.
Asla kabul etmiyorum. Hiç yoktan yere Kid hateri haline getireceksin beni de. Sizin durumunuz daha vahim. Keşke olan şeyleri önce kabullenmesini bilseniz. Cevap aşağıda sana. :artiz:

Öyle Traom... Yani Mihawk nere... Kid nere şimdi. Hele bir de Zoro>Kid diye bir gerçek varken yani... :D

Kılıçsız Roger'ı alıyor ama bisentosuz WB'yi alamıyor? Roger'ın sıktığı yumruğu açabilecek mi Kid?
Wb gücünün çoğunu kılıçtan almıyor hatta daha çok meyve ağırlıklı dövüşüyor bence.. Kaido haki ağırlıklı, Bm meyve ağırlıklı dövüşüyor.. herkesin yetenek seti farklı.. Roger yumrukla da çok güçlüyse bilemem.. kılıçsız bile İmparator ediyorsa seri sonu Kid'i de alabilir zaten Roger'ı alabşlşr yazdım kesin yazmadım.

Kid > Kılıç Ustaları yazarken, En güçlü kılıç ustası Mihawk'ı baz almıştım

Tamam da... şu an çoğu kişi Kid'in performansından rahatsız. Hepimiz mi yanlış algıladık okuduğumuzu Lee...? Bak olay ne biliyor musun...? Nasıl çatı dövüşünde... Luffy ve Zoro icraat yaparken... ve en iyi performansı onlar segilerken... Law-Kid-Killer üçlüsü arka planda kaldıysa... Burada da Kid arka planda kaldı. Bu çok açık yani. Tamam Kid iyi yerlere gelecek ama şu an bir şey yapmadı. Hele ki seri sonu Luffy'i zaten kimse geçemez de... Zoro'yu falan geçmesi ve kılıcını çekmesi imkansız ötesi bir şey. Kid=Shiki... Zoro=Ryuma...:ehe:
Dövüşü doğru yorumlayanlar da mevcut. Ben mangakanın ikisini ayırmadığını dövüşte eşit pay verdiğini net gördüm

Hadikaplı İmparator karşısında dövüştü daha ötesi var mı reis :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık