Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Dracule Mihawk

Kim kazanır?

• Kid

Kullanılan: 24 17.3%
  • Mihawk

Kullanılan: 114 82.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu Kid-Law vs Bm dövüşünde... Kid'in gösterdiği performans içler acısı. Hele ki dövüşün bir yerinde... Law'ın, Kid'e dediği şeyler daha da içler acısı. Daha da içler acısı olan bir şey de... Kid'in son kozum var... Son saldırı bende deyip... Saldırıya abanmasına rağmen Bm'nin kalkacak olması gerçeği ve Yine Law'ın "Sessiz odası" sayesinde Bm'nin ortadan kalkması. Yani son "Kritik" hamleyi yine Law yapıyor aslında. Kid anca "Dıkşın dıkşın... Dövüşü mü izlemeye mi geldiniz ehehehe" falan yapıp... korsancılık oynuyor. He bir de daha da acısı... KK olmak istiyor ama Önünde Luffy var. Yazık büyük trajedi...:ehe:

Zirve Kid > Roger mı?
Evet.

Zirve Kid, Zirve Shanks'a orta/yüksek zorluk atar. Ama aslında Shanks kadar güçlü olur.. fakat yeteneği çok ters kılıcını kullanamaz bile Kid'in karşısında. Roger, totalde Zirve Kid'den güçlü olur. Kid'in ben İmparator ligine kadar yolu var diyorum. Yetenek tersliğiyle bana göre Roger'ı bile alabilir.. ama Prime Newgate'i alamaz.. Newgate depremle döver Bisentoya gerek yok.

Zirve Kid, Zirve Shanks'a orta/yüksek zorluk atar. Ama aslında Shanks kadar güçlü olur.. fakat yeteneği çok ters kılıcını kullanamaz bile Kid'in karşısında. Roger, totalde Zirve Kid'den güçlü olur. Kid'in ben İmparator ligine kadar yolu var diyorum. Yetenek tersliğiyle bana göre Roger'ı bile alabilir.. ama Prime Newgate'i alamaz.. Newgate depremle döver Bisentoya gerek yok.

Kılıçsız Roger'ı alıyor ama bisentosuz WB'yi alamıyor? Roger'ın sıktığı yumruğu açabilecek mi Kid?

En iyisi kid savunan arkadaşı engelliyimde insanın yorumlarını okurken canı sıkılmasın şaka yapsa anlaşılırda ciddi ciddi argüman falan sunuyor roger aldırıyor daha ne kadar saçmalanır belli değil.

Bu arada en kötü nesil, geçmiş nesili geçecek. Kid, Teach, Luffy, Law bu isimlerin hepsinden güçlü olacak eninde sonunda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık