Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Dracule Mihawk

Kim kazanır?

• Kid

Kullanılan: 24 17.3%
  • Mihawk

Kullanılan: 114 82.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hadi diyelim ki Kid kılıca manyetizma ile etki edecek. Mihawk'ın Kid'i yenmek için Yoru'ya ya da kılıca ihtiyacı olduğunu kim söyledi? Vergo gibi yerden bir tane bambu alsa kılıç niyetine onla da yener. Tahta kılıç alsa o da yeter. Ne demişti üstad, haki ile her kılıç Yoru olabilir. Çok da şeyapmayın bu kılıç muhabbetini.

Hadi diyelim ki Kid kılıca manyetizma ile etki edecek. Mihawk'ın Kid'i yenmek için Yoru'ya ya da kılıca ihtiyacı olduğunu kim söyledi? Vergo gibi yerden bir tane bambu alsa kılıç niyetine onla da yener. Tahta kılıç alsa o da yeter. Ne demişti üstad, haki ile her kılıç Yoru olabilir. Çok da şeyapmayın bu kılıç muhabbetini.
Seri sonu Kid'i diyoruz la... Şimdi tabi yenemez uyanışı istediği gibi kullanamıyor

Dövüşü doğru yorumlayanlar da mevcut. Ben mangakanın ikisini ayırmadığını dövüşte eşit pay verdiğini net gördüm

Hadikaplı İmparator karşısında dövüştü daha ötesi var mı reis :D
Neyse göreceğiz Lee'ciğim... bakalım ne olacak. Sonuçta öyle ya da böyle kral hakisi var... Ama her kral hakisi olanda...:ehe:
Reyiz nerede çekmiş kılıcı lütfen söyle artık sksksk

Wb gücünün çoğunu kılıçtan almıyor hatta daha çok meyve ağırlıklı dövüşüyor bence.. Kaido haki ağırlıklı, Bm meyve ağırlıklı dövüşüyor.. herkesin yetenek seti farklı.. Roger yumrukla da çok güçlüyse bilemem.. kılıçsız bile İmparator ediyorsa seri sonu Kid'i de alabilir zaten Roger'ı alabşlşr yazdım kesin yazmadım.

Kid > Kılıç Ustaları yazarken, En güçlü kılıç ustası Mihawk'ı baz almıştım

Mıknatısın mantığı metale çekim kuvveti uygulamak. Sen onun uyguladığı çekim kuvvetine karşı koyabilirsen, kılıcı alamazsın ki. Bu meyve her adamın elinden kılıç alabiliyor olsa, uyanışında rakip tanımazdı.

Neyse göreceğiz Lee'ciğim... bakalım ne olacak. Sonuçta öyle ya da böyle kral hakisi var... Ama her kral hakisi olanda...:ehe:

Reyiz nerede çekmiş kılıcı lütfen söyle artık sksksk
Uyanışı uzun süreli kullanamıyor şuanda.. zaten ilerisi için net kılıç ustalarına üstünlük kuracak teknikleri var. Yani o yüzden şuan ancak zaman zaman elindeki kılıçlara etki edebilir rakiplerinin... Ama ileride Zoro birazcık daha güçlü bile olsa Kid meyve avantajıyla yener bu böyle bakıyorum olaya seni bilmem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık