Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Erşan Kuneri (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 35 64.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 19 35.2%

• Kullanılan toplam oy
    54

Yayınlayan Kanal: Netflix
Sezon Sayısı: 1
Türü: Komedi
Durumu: Devam Ediyor
Baş Roller: Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola

Erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra farklı türlerde filmler çekmeye karar verir. Sektörden arkadaşları Alev, Altın Oran, Mami, Seyyal, Tumtum, Feride ve Payro Kemal’i bir araya getirerek radikal bir film maratonuna koşmaya başlarlar. İki yılda birbirinden farklı yedi film üreten Kuneri Film’de sinema aşığı Erşan ve arkadaşları İran sinemasından, korku filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden, sosyal mesajlı dramalara, Ortaçağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden farklı karakterlerle izleyiciyle buluşur.

Kişisel yorumum: Bazı bölümleri insanı cidden koparıyor. Özellikle Kooperatif Kemal bölümü bayağı sağlam olmuş. Cem Yılmaz'ın kalitesine yakışmış.

Bol çeşitli filmler hepsinde komedi unsuru olan birde oyuncuların kısacık geçirdikleri zamanı görmek iyi bence olmuş zaten cem yılmaz komedisini insanların çoğu sever bence iyi

Erman karakteri süper kahraman dunyasinin dram yönünü çok iyi yansitmis emin olun🤭🤭🤭

Kadın dirdiri ve triplerine bir süper kahraman bile olsa yemez hacı :hhh:

İlk 3-4 bölümü izledim de, eh işte. Sara sara izledim yani, devamını izlemedim daha. Erşan Kuneri'yi de Ersen Dinleten'e benzetiyorum bu arada.

İzlenir yani, arada gülünecek sahneler ve göndermeler oluyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık