Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Erşan Kuneri (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 35 64.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 19 35.2%

• Kullanılan toplam oy
    54
İzlemedim ama yorumların bu kadar ikiye ayrıldığu eser bilmiyorum. Çok kötü olmuş ya da süper diyor herkes.

81 yılının Altın Portakal ödülü Öğretmen Kemal filmindeki rolüyle Meral Orhonsoy'a verilmiş.

Cem Yılmaz iyi düşünmüş. Nazlı rolü neydi öyle hahaha.

Fazlasıyla iyi olmuş. Kooperatif Kemal en iyisiydi. Oyunculukta Ballon D or verilse kesinlikle Çağlar Çorumlu olurdu. O nasıl bi oyunculuk.

İlk bölümü izledim. Göndermelerin, benim anladıklarım çok hoştu. Öyle mükemmel bir bölüm değildi ama gerçekten tatlıydı.
İlk üç bölümü geçtim. Gerisine sonra devam ederim. Üç bölüm de ayrı ayrı güzeldi.

Erşan Kuneri'nin kendi alışılmışının dışında filmler yapmasını düşününce aklıma nedense Cem Yılmaz'ın kendisi geldi. Cem Yılmaz da Karakomik filmler ile kendi alışılmışının dışında bir yapım işine giriştiğinde toplumdan farklı tepkiler aldı.

Benim merak ettiğim bir konu, dünyada bu dizinin tarzında spin-offlar var mı? Tam ifade edemedim ama kıt bilgimle çok orijinal bir iş gibi geldi bana. Yurt dışında nasıl bir tepki aldığını da merak ediyorum açıkçası.

Mükemmel bir dizi değil 3 bölümüyle ama cast çok iyi seçilmiş. Çağlar Çorumlu ve Uraz ikilisi benim oyunculukları o beğendiğim iki oyuncuydu. Yine Uraz ve Nilperinin mini internet dizisindeki uyumları güzeldi. Merve Dizdar, Ezgi mola ikilisi de birlikte uyumlu iki oyuncu. Zafer abi zaten yıllardır Cem Yılmaz ile beraber. Bülent Şakrak da iyi senaryolara gelmeyen kaliteli bir oyuncuydu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık