Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz Karakter

En Korkusuz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    142
Mesela çok emin bir şekilde Beyazsakal'ın kendisine karşı durmuştur. Ama senin ki biraz da güce kayıyor. Çünkü gerçekten çok güçlü o sıra. O şekilde daha bir efsane duruyor.
Beyazsakali bilmiyorduki:D.Babasini,dunyanin en cok aranan adamini,dedesinin neden kahraman olarak anildigini,roger ile dovustugunu bilmeyen Edward'i da bilmez zaten.Gucune taniklik ettigi an agzi ucukladi ama goz bebekleri buyudu,soguk terler doktu

İşte olmayanlara bakacağız, yoksa Ace, Luffy gibi adamlar ölmekten korkmuyor ki, Buggy karşısında gülümsedi, daha ötesi yok. Bak Zoro'nun korktuğu bir şeyi bulamadım mesela.
Korku duyup onun üstesinden gelmesi daha iyi değil mi. Korku duymayan biri korkusuz değildir bana göre. Yani adam için zaten olayın bir önemi yok içi boş, asıl zorluk önemseyip üstesinden gelmek.

Bu arada Luffy bence ölümden korkuyor, yaşamayı seviyor ve istiyor. Ama gerçekten cesur olduğu için ölüm anında tayfasına sesleniyor. Ölümden korkmasa cesur olamazdı.

Bence şu an aklıma gelmeyen başka karakterlerle birlikte Zoro ve Luffy top tier.

Beyazsakali bilmiyorduki:D.Babasini,dunyanin en cok aranan adamini,dedesinin neden kahraman olarak anildigini,roger ile dovustugunu bilmeyen Edward'i da bilmez zaten.Gucune taniklik ettigi an agzi ucukladi ama goz bebekleri buyudu,soguk terler doktu
Beyazsakalin ne olduğunu ona 100. bölümde Ace anlatıyor. Ayrıca Wb' ye karşı konuşması da bilinçli olduğunu gösteriyor. Luffy güç yüzünden korkacak biri değil abartma.:(

Beyazsakalin ne olduğunu ona 100. bölümde Ace anlatıyor. Ayrıca Wb' ye karşı konuşması da bilinçli olduğunu gösteriyor. Luffy güç yüzünden korkacak biri değil abartma.:(
Ben luffye gucsuz mu dedim.Sadece beyazsakalin kim,ne oldugunu bilmiyordur dedim.Ve orada yazdigim sahnede de bak istersen korku denir mi emin degilim ama bana gore beyazsakal adayi 3 e ayirdiginda luffy baya endiseli,korkmus gozlerle bakiyordu
Edit:Luffye korkak mi dedim diyecektim yanlis yazmisim

Son düzenleme:
Ben luffye gucsuz mu dedim.Sadece beyazsakalin kim,ne oldugunu bilmiyordur dedim.Ve orada yazdigim sahnede de bak istersen korku denir mi emin degilim ama bana gore beyazsakal adayi 3 e ayirdiginda luffy baya endiseli,korkmus gozlerle bakiyordu
İyi hatırlattın hakikaten korkudan donakalmıştı luffy.2.sırada demiştim ama bu bilgi kötü oldu işte. :/

Yanındaki çapsız anında karşısında gördüğü adama sama çekip biat ederken, Kid Kaido gibi bir adama tek başına dalmayi göze alabilecek kadar korkusuz ve manyak bir adamdır. Saygılar reyize. :sapkali:

Korku cok farkli bir sey.

WB

Ace'i kaybetmekten korktu ve Marineford'a cikarma yapti. Dusman olarak eminim kimseden korkmamistir ama evladini kaybetme korkusu yasadi.

Shiki

Hic korkusuz bir sekilde kendisi de Marineford'a tek basina cikarma yapti kaybetti fakat korkusu olmadigini gosterdi bize. Roger'a yenildi. Filmde Luffy'e yenildi. Luffy'e yenilmekten korktu cunku 2. bir EastBlue'lu tarafindan yenilecekti. Onun disinda korktugunu gormedim, hatirlamiyorum.

Roger

Korktugu tek bir an bile oldugunu gormedim. Belki cok farkli boyutlarda bir korku yasamistir ama suana kadar bize seride hic yansitilmadi. Ace'i kaybetme korkusu bile diyemiyorum. O kadar sogukkanliydi ki onu Garp'a teslim ederken. Veya 1vs50 (Shiki gemileri) vs. vs.

Crocodile - Doflamingo

Croco'nun korktugu sahneye ornek belki Luffy'e yenildigi an olabilir.
Dof ise Kaidou'dan korkutugunu dile getiren bir karakter.

Sanji

Cok gariptir ki korktugu anlari hatirlamiyorum. Cok mu var da hatirlamiyorum yoksa yok mu?

Luffy

Bariz Garp'dan korkuyor. Ayrica denize dusmekten de korkuyor. Shaobody takim adalarinda tayfasinin dagilmasindan da korktugu gibi Ace'i kaybemekten de korkuyordu.

Shanks <3

Meshur 4. bolum. Cok abes bir sahneydi ama Luffy kacirildiginda it gibi korkmustu ne yazik ki.

Zoro

Mihawk vs si sonrasinda bir korku yasamistir diye tahmin ediyorum. Yasamamissa da korktugunu hatirlamyorum.

Ace - Garp

Tipik bir abi(dede) gibi kardesini(yigenini) kaybetme korkusu. Onun disinda cok cesur bir karakter(ler).

Sengoku

Idamin gerceklesememesinden korkmustu.

Akainu

Shanks'i karsisinda gordugunde sasirmisti korkutugunu sanmiyorum. Kendisi cok gosterilmedi zaten. Belki WB'nin o efsane yumrugunu yediginde bir korku olusmustur. Maximum o kadar.

Çerezlik konuymuş hoşuma gitti doğrusu.
Roger,WB,Garp ve Shiki ilk dördüm olsa da.
Roger biraz daha ağır basıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık