Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz Karakter

En Korkusuz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    142
Neden? Fikirlerini almak isterim.
Cesur dense WB veya Shanks derdim ama korkusuz dendiği için Mihawkı daha yakın gördüm. Bu biraz da benim "korkusuz" u farklı tanımlayışımdan kaynaklanıyor. Sonuçta Mihawk'ın pek bir amaç doğrultusunda hareket ettiği görülmedi. Boş takılan biri, kaybedecek pek bir şeyi yok. Bu doğrultuda düşündüğümde korkacak pek bir şeyi de yok.

Cesur dense WB veya Shanks derdim ama korkusuz dendiği için Mihawkı daha yakın gördüm. Bu biraz da benim "korkusuz" u farklı tanımlayışımdan kaynaklanıyor. Sonuçta Mihawk'ın pek bir amaç doğrultusunda hareket ettiği görülmedi. Boş takılan biri, kaybedecek pek bir şeyi yok. Bu doğrultuda düşündüğümde korkacak pek bir şeyi de yok.
He anladım. Biraz fanlık mı seziyorum diyecektim. ^^

En cesur olsaydı Luffy derdim ama en korkusuz Kaido'dur diye düşünüyorum. Adam ölemiyorum bir türlü diyor, ölüm korkusu yok adam da daha nolsun :artiz:

Outlaw

1- Beyazsakal! Bu adamdaki yürek, bir tek Luffy ve Roger'da var. Zaten irade olarak bu üçü ayrı bir yerde.

2- Bahsettiğim gibi Luffy.

Usopp ve Nami'de tabii ki serinin en tırsak karakterleri arasında ama, bu ikili yeri geldiğinde canlarını ortaya koymaktan, kendilerini feda etmekten çekinmemişlerdir! korktuğun halde bunu yapmak, üstüne gitmek. Önemli olan budur!

Luffy. Başka hangi karakter yonkounun adasına tek başına girmeye cesaret eder. Namiyi falan adamdan saymıyorum bu arada. Beyazsakalın da bir yonkouyu tekleyecek birinin adasına dalmaya cesaret edeceğini sanmıyorum.

Outlaw

Luffy. Başka hangi karakter yonkounun adasına tek başına girmeye cesaret eder. Namiyi falan adamdan saymıyorum bu arada. Beyazsakalın da bir yonkouyu tekleyecek birinin adasına dalmaya cesaret edeceğini sanmıyorum.
Oğlu için dünyayı karşısına alan adam, Yonkou'yu alamayacak. Hığııım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık